Yapıen İnşaat 'Bostancı Deluxe'u tanıttı!

Yapıen İnşaat 'Bostancı Deluxe'u tanıttı!

       Yapıen İnşaat, İstanbul’daki ilk projesi olan ‘Bostancı Delexu’ü yaptığı basın lansmanı ile satışa çıkardı. ‘Önce otur sonra öde’ sloganıyla piyasaya çıkan projenin yüzde 5 peşin 120 ay fırsatıyla konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

       Türkiye’nin farklı bölgelerinde 25 yıllık bilgi birikimi ile piyasada olan Yapıen İnşaat, İstanbul’daki ilk projesini Bostancı’da çıkarıyor.

       Yüzde 5 peşinatla fırsat sunan projede taşınana kadar hiçbir ödeme yapmama avantajına da sahip oluyor. Bostancı Delexu projesini yapan Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Celal Koçer, bugüne dek binin üzerinde konut yaptıklarını ilk defa İstanbul piyasasına dahil olduklarını söyledi.

       Diğer bölgelerde edindikleri birikimi ‘Bostancı Deluxe’ ile İstanbul’a taşıdıklarını belirten Koçer, “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız. Ağırlıklı olarak kamu projeleri geliştiriyoruz. İnşaat, bina konut projeleri dışında, iş merkezleri, hastaneler ve okullar inşaat ettik.” dedi. Bunun yanında otel, turizm tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, su artıma tesisleri, katı atık depolama tesisleri, kentsel altyapı projeleri inşaat ettikleri söyledi.

       Türkiye’nin birçok şehrinde işler yapan Yapıen İnşaat, Antalya, Yalova, Kocaeli, Giresun gibi birçok işleri de devam ediyor. Konut sektörü ile İstanbul’a da yapılar yapmaya başladıklarını bununda ilk projesi olan ‘Bostancı Deluxe’ ile başladıklarını söyledi.

       Projenin metrekare fiyatları 7 bin 450 TL’den başlıyor. Projede yeşile de önem verdiklerini söyleyen Elife Yapı & Mimarlık Kurucu Ortağı Selin Bilal, projenin yüzde 80’inin yeşil alandan oluştuğunu söyledi.

       Proje lokasyon bakımından da çok iyi bir yere sahip. Bostancı İskelesi’ne 5 dakika, metro ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna da 3 dakika uzaklıkta bulunuyor. İstanbul’a ses getirecek proje Mart 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Benzer Haberler
Ankara’daki Üniversiteler, Gayrimenkul Sektörünü Canlandırdı

Üniversite kontenjanları her yıl artış gösteriyor ve büyük illere öğrenci akışı yaşanıyor. Özellikler Ankara’daki üniversitelerin çevresindeki evlere yoğun talep yaşanıyor. Bu durum emlak ve gayrimenkul piyasasını olumlu etkiliyor.Başkent Ankara’..

Mahkeme Mega Liman Ruhsatlarını İptal Etti

Ataköy’de denizin doldurulması üzerine yapılacak olan projeye Bakırköy Belediyesi izin vermemiş ancak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan izin çıkmıştı. O ruhsatlar şimdi mahkeme kararıyla iptal edildi.Mega Yat Limanı ProjesiAtaköy sahilinde tam 10 futbol..