TOKİ'den 10 ilde 3.000 konut!

TOKİ'den 10 ilde 3.000 konut!

       TOKİ 10 ilde 3 bin 307 konutu satışa çıkarıyor. Dar gelirliaileleri ev sahibi yapmak için 10 ilde projelerini başlatıyor.

       Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ), Amasya-Suluova, Ankara-Sincan, Ankara-Mamak, Diyarbakır-Kayapınar, Karabük-Yenice, Karaman-Kırbağı, Kayseri-Bünyan, Kocaeli-Kandıra, Çankırı-Aşağıpelitözü, Kırıkkale-Yenimahalle ve Konya-Meram’da konutları satışa çıkarıyor.

       Ankara Sincan’da başvurular 3 Kasım-17 Kasım arasında olacak. 217 konut için 24 Kasım’da seçilecek. Halk Bankası şubelerinden yapılabilecek.

       Ankara Mamak’da başvurular 1 Kasım-29 Aralık arasında olacak. 66 konut için çekilecek ve Halk Bankası şubelerinden yapılabilecek.

       Amasya Suluova’da başvurular 15 Kasım-23 Kasım arasında olacak. 81 konut için başvurular Halk Bankası Suluova/Amasya şubesinden yapılacak.

       Diyarbakır Kayapınar’da başvurular 13 Kasım-24 Kasım arasında olacak. 808 konut için başvuru Halk Bankası şubelerinden yapılacak.

       Karabük Yenice’de başvurular 6 Kasım- 10 Kasım arasında olacak. 7 konut için başvurular Ziraat Bankası Yenice şubesinden olacak.

       Karaman Kırbağı’da başvurular 13 Kasım-24 Kasım arasında olacak. 492 konut için başvurular Halk Bankası şubelerinden yapılacak.

       Kayseri Bünyan’da başvurular 1 Kasım-29 Kasım arasında olacak. 83 konut için başvurular Ziraat Bankası Kayseri Bünyan şubesinden yapılacak.

       Kocaeli Kandıra’da başvurular 6 Kasım-29 Aralık arası olacak. 3 konut için başvurular Ziraat Bankası Kocaeli Kandıra şubesinden yapılacak.

       Çankırı Aşağıpelitözü’de başvurular 11 Kasım-30 Kasım arasında olacak. 965 konut için başvurular Ziraat Bankası Çankırı Karetekin şubesinden yapılacak.

       Kırıkkale Yenimahalle’de başvurular 13 Kasım-23 Kasım arasında olacak. 387 konut için başvurular Türkiye Halk Bankası şubelerinden yapılacak.

       Konya Meram’da başvurular 20 Kasım-30 Kasım arasında olacak. 198 konut için başvurular Halk Bankası şubelerinden yapılacak.

Benzer Haberler
Tavşantepe Tuzla Arası Metro inşaatına başlandı

Metro inşaatları bilindiği üzere son zamanlarda hız kazandı. Bunlara bir yenisi de yakın zamanda eklendi. Tavşantepe Tuzla arası ulaşımı sağlayacak metro hattı için inşaata  başlandı.Metro Hatlarının Devamı GelecekMetro hattı haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Kartal-Tavşantepe Me..

Baraj Yapılan Köyün Sakinleri Evlerini Bırakmıyor

Bilecik ilimize bağlı Pazaryeri ilçesinin Günyurdu köyü içinde uzunca süren etüt çalışmalarının ardından 2005 yılında bir baraj inşaatı başlamış ardından da 2006 yılında baraj tamamlanmıştı. Bunun ardından ise köyde bulunan birçok hane sular ..