TOKİ Arıcılar için İhaleye Çıkıyor

  • Yazar: Serhad AKILLI
  • 24.06.2017
  • 298 OKUNMA
  • 136 YORUM
TOKİ Arıcılar için İhaleye Çıkıyor

TOKİ İstanbul Kağıthane’de bulunan Arıcılar Mahallesi’ndeki bir arazi için arsa satış karşılığı gelir paylaşım işi ihalesine çıkacak. Söz konusu arsanın toplam alanı 40 bin 485 metrekare olurken proje kapsamında hem konut hem de ticari yapılar yer alacak. Bunların yanı sıra cami ve park gibi alanların da yer alacağı bu projenin tamamlanma süresi ise 1265 takvim günü olarak belirlendi.

İhale Tarihi

Arıcılar Mahallesi için gerçekleştirilecek bu ihale 13 Temmuz günü saat 11.00’de İstanbul Küçükçekmece’de yapılacak. İhaleye Türk ve yabancı firmaların katılabilmesi mümkündür.

İhale ile ilgili sorusu olan firmalar ise sorularını 30 Haziran 2017 günü akşam 17.30’a kadar kuruma yazılı bir dilekçe veya faks veyahut da posta ile bildirebilirler. Bu tarihten sonra gönderilecek sorular cevaplanmayacaktır. Zamanında gönderilen sorulara verilecek cevaplar ise gerekli görülmesi halinde zeyilname veyahut zeyilnameler ile ihale gününden iki gün önce ilgililere bildirilecektir.

Bu tarihler dışında gönderilen sorular ya da verilen teklifler değerlendirmeye alınmayacağından süreler riayet etmek gereklidir.

Etiketler:
Kağıthane, İhale, arsa
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.