Erdoğan Uşak'ta halka seslendi

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 22.01.2018
  • 0 YORUM
Erdoğan Uşak'ta halka seslendi

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uşak’ta halka seslendi. Konuşma öncesinde TOKİ’nin yaptığı evleri helikopterle inceledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uşak’ın her zaman yanlarında olduklarını aynı şekilde onlarında Uşak sevdalısı olduğunu söyledi.

Projeyi incelediğini ve çok beğendiğini söyleyen Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Seçimlere yetişir mi yetişmez mi diye arkadaşlarda bir korku var. Biz yatırımlarımızda politika yapmayacağız buraya bu gerekir mi gerekir, illa seçime yetişir mi diye bir şey yok ki. Zaten bir sene var, şimdiden başlayalım, yol alalım, önce bir yıkımı yapalım. Yola devam, iş tamam. Onun için belediye başkanı öyle şeylere gerek yok. İş yapacağız iş, bizim kaybedecek vaktimiz yok. İnşallah TOKİ Başkanımız çalışmalarına aynı kararlılıkla devam edecek. O güzelliğin yanında o çirkinlik yakışmaz.

Türkiye’de taşeronluğu bitirildiğini belirten Erdoğan, bunları her yerde dile getirdiklerini ve külliyede de yer alan taşeronları kadro içine katar 350 liradan 900 liraya kadar maaşlarında iyileştirme olduğunu söyledi. 1 milyon olan taşeron sayısını kadrolarına kattıklarını ve dışarıdan atılan yalan sloganlara inanmamaları için halka seslendi.

Etiketler:
Recep Tayyip Erdoğan, Uşak, TOKİ
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.