TOKİ Ve Doğuş İnşaat İmzaları Attı!

TOKİ Ve Doğuş İnşaat İmzaları Attı!

İstanbul da yapılacak olan büyük proje için iki büyük firma bir araya gelerek projeyi birlikte yürütmek için imza attı. TOKİ ve Doğuş inşaat tarafından yapılacak olan proje için sözleşmeye imzalar atıldı. Rami Kışlası’nda yer alan ve faaliyet veren Rami Gıda Toptancıları için yeniden yapılacak olan inşaat çalışmaları ile Kayabaşı Batı Resneli Bölgesinde yapılması planlanan yeni ve modern bir çarşı için iki büyük firma birlikte çalışacak.

Doğuş inşaat projenin sorumluluğunu üstlenirken TOKİ müşavirlik konusunu üstlenmiş bulundu. TOKİ de yapılan toplantı ile iki firmada sözleşme için imzalarını attı.

Rami Kuru Gıda Toptancıları Hali İçin Yeni Proje

Kayabaşı Rami Kuru Gıda Toptancı Hali zor şartlarda esnafın çalışmalarını yapmasına neden olan hal için yeni proje ile modern bir çarşı hazırlanması sayesinde daha iyi koşullarda hizmet verilmesinin sağlanmasını amaçlıyor. Yapılacak olan yeni projede iki büyük firmanın birlikte yapacağı çalışmalar sayesinde kısa sürede inşaat çalışmalarının sonuç vermesi ve yeni alanda hizmet başlanması planlanıyor.

Benzer Haberler
Caroline Koç Riva’da 29 Milyon Dolarlık Golf Sahası Kuracak

Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Koç Holding yönetim kurulu başkanı Mustafa Koç’un vefatından sonra yapmayı planlayıp yapamadığı hayallerini eşi Caroline ve kızları birer birer gerçekleştiriyor. Mustafa Koç’un birinci ölüm yıl dö..

Arazi Toplulaştırması Nedir?

Ülkemizde bir süredir parçalanmış arazilerin birleştirilmesi sağlanmaya çalışılıyor. İste arazi toplulaştırması kavramı tam da bununla ilgili. Parçalanan, bölünen, bozuk şekilli parsellerin bir araya getirilerek yeniden düzenlenmesi amaçlanıyor.Ha..