• Proje Alanı 44000 m2
  • Oda Tipleri 5+1, 4, 5+1, 3, 3+1
  • Konut Adeti 112
  • Konut mt2 178 - 412 m2

Aqua Cityle Projesi Ayrıntıları

Tekirdağ, büyükşehir belediyesi olduktan sonra deniz kenarında yeni bir ilçe kuruldu: Süleymanpaşa. İlçenin özelliği, tamamen deniz kenarında oluşu ve Tekirdağ’ın en nezih bölgelerinden biri olması. Sülaymanpaşa’nın ilçe oluşu ile birlikte bölgenin daha fazla yatırım almaya başladığını görüyoruz. İlçede yeni konut projeleriyle şekillenen bir şehir mimarisi gelişiyor.

Aqua Cityle, Süleymanpaşa ilçesinde gelişen yeni bir konut projesi. Deniz kenarında, sakinlerine eşsiz bir manzara fırsatı sunan proje, şehrin yaşam kalitesini ve konforunu yukarı çekme hedefinde. 44 bin metre2’lik geniş bir alana yayılan Aqua Cityle, içerisinde farklı konut tipleri barındırıyor. Geniş yeşil alanlarıyla sakinlerine huzurlu ve modern bir yaşamın kapılarını aralama gayesinde olan Aqua Cityle, hem şehre yakın hem de doğayla iç içe bir yaşam olabileceğini gösteriyor.

İçerisinde basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, villaların kendine özel havuzları, fitness salonu, futbol sahası, sauna, süs havuzu, şelale, Türk hamamı, Vitamin Bar, yürüyüş parkuru gibi sosyal alanlar olan projede aynı zamanda 7/24 kameralı güvenlik sistemi, açık otopark ve kapalı otopark imkanları da bulunuyor.

Oldukça geniş tasarlanmış olan 3+1, 4+1, 5+1 tiplerinde 94 adet daire, 10 adet müstakil tripleks ve 8 adet ikiz dublekse sahip olan projede tüm konutlar ankastre beyaz eşyaya, balkona, ebeveyn banyosuna sahiptir.

Temmuz 2017’de teslim edilecek olan projede konut fiyatları 690 bin TL’den başlayıp 1 milyon 550 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Aqua Cityle Nerede?