Sinpaş GYO’dan Bursa’da Arazi Satışı

  • Yazar:
  • 03.08.2017
  • 0 YORUM
Sinpaş GYO’dan Bursa’da Arazi Satışı

Bursa’da modern evler projesini yürüten Sinpaş GYO buraya yakın bir arazisini satışa çıkardı. Bu duyuruyu KAP’a bildiren Sinpaş GYO satış için görüşmelere başlandığını belirtti. Sinpaş GYO’nun Bursa’ya bağlı Osmangazi ilçesindeki Modern Evler Projesi’nin yakınında bulunan bu arazinin neden satışa çıkarıldığı belirtilmezken araziye ilişkin özellikler de KAP’a yapılan bildiride belirtildi.

Arazinin Özellikleri

Sinpaş GYO Firması söz konusu arazinin satışı ile ilgili yaptığı duyuruda şu açıklamalara yer verdi:

“Şirketimiz portföyünde yer alan Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Demirtaş Cumhuriyet Köyünde ve Tapunun 302 Ada, 6 parselinde kayıtlı 41.124,83 m² yüzölçümlü arsa vasıflı gayrimenkulün satışı için görüşmelere başlanmıştır.”

Görüldüğü üzere 41 dönümlük arazi olan bu yer için büyük projeler düşünülebilir. Sinpaş GYO’nun bu araziyi neden satışa çıkardığı bilinmezken alıcılarının sırada beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Zira Bursa’nın hızlı bir şekilde büyüyen bu ilçesinde gayrimenkullerin kendilerini amorti etme süreleri de hayli kısalmaktadır. Bu sebeple bu araziye yeni projelerin inşa edileceğini söyleyebiliriz.

Etiketler:
Sinpaş GYO, Osmangazi, Modern Evler Projesi
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.