Mar Yapı'dan sinema kampanyalı lansman

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 06.01.2018
  • 43 OKUNMA
  • 0 YORUM
Mar Yapı'dan sinema kampanyalı lansman

Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi dünya çapındaki markalarla yapmış olduğu anlaşmalarla kısa zamanda yatırımcıların dikkatini çeken Mar Yapı, sinema kampanyası lansmanı ile çok güzel bir organizasyona imza attı. “Arif V 216” filmi ile basını bir araya getiren Mar Yapı, özel lansmanı ile yine gündemde yerini aldı.

İstanbul genelinde tüm Cinemaximum ile anlaşan Mar Yapı, ‘G’ sırasından bilet alacak müşteriler arasından yapacak çekiliş ile Şanghay, Dubai ve Bodrum’da çift kişilik tatil hediye edecek. Ayrıca ‘G’ sıralı koltukları özel olarak ayarlayan Mar Yapı, diğer koltuklara göre farklı renkte ve özel şarj yeri bulunmaktadır.

İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspress Yolu’nda hayata geçirdiği projeleriyle bölgeye kısa sürede değer katan Mar Yapı, sinema kampanyasına, Cem Yılmaz’ın ‘Arif V 216’ filmi ile start verdi.

İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi Cinemaximum’da gerçekleştirilen organizasyonda Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, film öncesi projenin detaylarını basın ile paylaştı. Sektörde bir ilke imza attıklarını belirtti.

Özkök sözlerine şöyle devam etti: “Bir yıl sürecek kampanyamız kapsamında ‘G’ sırasında oturanlara işbirliği yaptığımız ulusal ve uluslararası markaların ürünlerini deneyimleyecekleri çeşitli hediyeler sunacağız. Bunu yıl boyunca yapılacak çekilişlerle belirleyeceğiz. Öncelikli olarak Divan’ın Bodrum’daki, Rotana’nın Dubai’deki ve Wanda’nın Shanghai’daki otellerinde tatil ile başlayacak olan hediyelerimiz yılsonunda Yoo markasının yaratıcılarından Philippe Starck imzalı bir sürpriz ile sonuçlanacak. Marka bilinirliğimizi arttırmak ve Mar Yapı farkını ortaya koymak için kurguladığımız sinema kampanyası belirlediğimiz lokasyonlardaki Cinemaximum salonlarında Aralık ayı içerisinde başladı. Sinema kampanyamız başlayalı çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen şu ana kadar yoğun bir ilgi gördü ve şimdiden yaklaşık 5000 sinemasever kampanyamıza katıldı. İlginin büyüyerek devam etmesini bekliyoruz” dedi.

 Sinema kampanyasının yanında ayrıca 2018’deki yatırımları hakkında bahsetti. Yakın zamanda Küçükçekmece Sefaköy’deki projelerini hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirtti. İzmir’de “G” projesi yapmayı planladıklarını, Bodrum’daki proje sayısını arttırmayı hedeflediklerini belirtti.

Etiketler:
Arif V 216, Mar Yapı, Münir Özkök
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.