Liv Marmara'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor

  • Yazar: Yusuf BOZ
  • 05.01.2018
  • 80 OKUNMA
  • 0 YORUM
Liv Marmara'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor

Liv Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Liv Marmara’da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Beylikdüzü Yakuplu’da yükselen sıra dışı eşsiz bir proje.

Marmara Denizi’nin karşısında yer alan proje 10 bin metrekarelik arsa üzerine, 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazasından oluşmaktadır. Liv Marmara’da daire tipleri 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile sunuluyor. Birinci kattan itibaren tüm daireler deniz manzaralı olarak planlandı.

İstanbul Avrupa yakasının yükselen değeri Beylikdüzü’nde yer alan proje hem ev sahibi olmak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için harika fırsatlar sunuyor. Birkaç yıl içerisinde değerine değer katılacağı düşünülen projede daha şimdiden lansman fiyatları ile ev alanlar, dairelerinin değerini katlamış durumda.

Liv Marmara’da 1+1, 2+1 dairelerin yer aldığı toplamda 9 tip daire bulunmaktadır. Tüm 1+1’ler balkonlu-balkonsuz 60 metrekare , 2+1’ler ise 87-137 metrekare arasında değişmektedir. 218.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Kendi bünyesindeki avantajlı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor.

Lokasyon bakımından da merkezi özelliğe sahip. E-5’e ve E-6’ya yakınlığı ile dikkat çeken proje, metrobüs, alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları ve üniversitelere de çok yakın mesafede yer almaktadır. İstanbul’un son yıllardaki gelişen, merkezi yapıya bürünen Beylikdüzü’nde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Projenin detayları ve talep formu için tıklayınız

Etiketler:
Liv Yapı, Liv Marmara,Beylikdüzü
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.