Al Awsat Expo fuarı kapılarını açıyor

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 12.02.2018
  • 0 YORUM
Al Awsat Expo fuarı kapılarını açıyor

Gayrimenkul sektörünün öncülerinin buluşacağı ve markalı projelerinin tanıtılacağı AL Awasat Expo fuarı 15 Şubat ile 17 Şubat 2017 arası Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde yapılacak. Burj Rafal Hotel Kempinski’de gerçekleşecek olan fuarda İstanbul’un önde gelen gayrimenkul şirketlerinden biri olan Reva Gayrimenkul şirketi de yer alacak.

Reva Gayrimenkul Genel Müdürü Yusuf Boz, her sene gerçekleştirilen Suudi Arabistan fuarlarına katıldıklarını ve Arap-Türk ilişkilerinin de artarak devam ettiğini belirtti. Özellikle son yıllarda Arap yatırımcıların Türkiye’ye yaptıkların yatırımların her sene daha da artıyor. Bu sebeple Boz, projeleri direk olarak Suudi Arabistan’da tanıtmanın daha yararlı olduğunu söylüyor. Boz “Her sene ekibimizle beraber Suudi Arabistan’da yerimizi alıyoruz. Burada bütün projelerimizi detaylı bir şekilde anlatıyor ve maketlerimizle görsellik kazandırıyoruz. Böylelikle Arap yatırımcıları Türkiye’ye çekiyoruz. Arapların gözünde Avrupa’daki en güvenilir ülke duruma geldik. Bu sayede sadece gayrimenkul sektöründe değil ikili ilişkilerinde artmasına sebep oldu” dedi.

Riyad’da düzenlenecek olan fuarda birbirinden önemli firmalar yer alacak. 3 gün boyunca sürecek olan fuarda İstanbul’da hem yaşamak için hem de yatırım yapmak için harika projeleri bulunan Reva Gayrimenkul’de yerini alacak. İstanbul’un son dönemlerde gelişen Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bağcılar gibi ilçelerdeki projeleri ile dikkatleri çeken Reva Gayrimenkul, Arap müşterileri daha fuar başlamadan heyecanlandırdı. Boz bu başarıyı da şöyle açıkladı “Kurulduğumuz günden beri Arap müşteriler ile sıkı bir ilişki içindeyiz. Bu sebeple ne tür ev aradıklarını, projede onlara hitap edecek olan özellikleri çok iyi biliyoruz. Projeleri seçerken bunlara çok dikkat ediyoruz. Bu sebeple elimizde bulunan projelere güveniyoruz ve Arap müşterileri şimdiden heyecanlandırdığını biliyoruz. İnşallah bu sene de hedeflediğimiz sayıda müşteriye hitap etmek istiyoruz” dedi.

Al Awsat Expo fuarı 15-17 Şubat tarihleri arasından Riyad şehrinde bulunan Burj Rafal Hotel Kempinski’de düzenlecek.  

Etiketler:
AL Awasat Expo, Reva Gayrimenkul , Yusuf Boz
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.