Hürriyet Emlak Projeland'den konutta dijital pazarlama eğitimi

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 12.09.2018
  • 0 YORUM
Hürriyet Emlak Projeland'den konutta dijital pazarlama eğitimi

Doğan Grubu bünyesindeki Hürriyet Emlak ve uluslararası gayrimenkul teknoloji firması Homsters işbirliğiyle faaliyet gösteren Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonellerine yönelik eğitim seminerlerine başlıyor. Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland eğitim seminerlerinin birincisi 20 Eylül 2018 tarihinde start alacak.

 Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri ve pazarlamacılarına yönelik ücretsiz olarak düzenleyeceği eğitim seminerlerine başlıyor. İlk eğitim inşaat şirketi profesyonellerinin katılımıyla 20 Eylül Perşembe günü, İstanbul Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek.

Eğitim semineri; sabah 10.00 ve öğleden sonra 14.00 olmak üzere iki ayrı oturum halinde, ‘Konut Projelerinde Dijitalde Yaratılan İlgiyi Satışa Dönüştürmenin Yolları’ başlığı ile düzenlenecek. Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel’in önderliğinde yapılacak seminerde, Hürriyet Emlak CMO’su Yusuf Mert Yılmaz ve Endeksa CEO’su Görkem Öğüt de birer konuşma yapacak.  

  • İnşaat profesyonelleriyle dijital dünyayı nasıl kullanmaları gerektiğine dair bilgilerin paylaşılacağı ve katılımın kontenjanla sınırlı olduğu eğitimde, ‘Dijital pazarlamanın konut pazarlamasında yeri, performans odaklı pazarlama, google aramalarının konut satışında payı, dijital pazarlama stratejisi oluşturma, sosyal medya pazarlaması, sosyal medya reklamları, video reklamlar, mobil reklamlar, e-mail pazarlaması, dijital alanda "olmazsa olmaz" yenilikler, verim arttırıcı uygulamalar ve iş geliştirici yenilikler’ katılımcılara aktarılacak.
Etiketler:
Doğan Grubu, Homsters , Hürriyet Emlak Projeland
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.