Büyük konut kampanyasına ilgi büyük

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 30.08.2018
  • 0 YORUM
Büyük konut kampanyasına ilgi büyük

Büyük konut kampanyası başlaması ile satış ofislerine vatandaşlar akın etmeye başladı. Düşük faiz ve indirimli projeleri kaçırmak istemeyen ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar harekete geçti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yapmış olduğu basın toplantısı ile hayata geçen büyük kampanya ile Emlak Konut’u 24 saat içerisinde internet sitesinde 500 bini aşkın ziyaretçi akınına uğradı. Ayrıca satış ofislerini 5 bin kişi ararken, 5 bin kişi talep formu doldurdu.

29 Ağustos-31 Ekim arasında devam edecek kampanyaya ilk günden talepler gelmeye başladı. 100 bin konutluk ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasında muhteşem kampanyalar bulunuyor. Liste fiyatlarından yüzde 10 indirim uygulanırken peşinatlarda yüzde 10’a çekildi. Eğer döviz kurunda artış görülüre bu da konut fiyat düşülecek.

Kampanyaya 33 projede 12 bin konutla katılan Emlak Konut GYO en çok tercih edilen inşaat firması oldu. İlk günden satışların başladığını ve telefonların kilit olduğunu söyleyen İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı ve Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, bu satışların daha da artmasını beklediğini dile getirdi.

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, kampanyanın ülkemiz ve milletimiz açısından hayırlı olmasını dile getirdi. İlk günden bir ay içerisinde aldıkları talep formunu topladıklarını belirten Timur, “Hem çağrı merkezimize, hem de satış ofislerimize ilk günden ilgi arttı. Sadece bir gün içerisinde mayıs ayındaki çağrı ve form adetlerimizin üzerine çıktık. Kampanya hafta boyunca da etkisini ve canlılığını hissettirmeye devam edecek” dedi.

Kampanyaya dahil olan inşaat firmaları: Teknik Yapı, Sur Yapı, Tahincioğlu, Dap Yapı, Nef, Artaş İnşaat, Kuzu, EYG Grup, Pasifik İnşaat, Demir İnşaat, Babacan İnşaat, Ege Yapı, Oyak İnşaat, Özak GYO, Fuzul İnşaat, Şua İnşaat, Roya İnşaat, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat, Yeni Yapı, İdealist GYO, İnsay Yapı, Mint Yapı, DKY İnşaat, Yiğit Grup, Fer Yapı, Garanti Koza, Solid, Arıkan Yapı, Aşçıoğlu İnşaat, Bay İnşaat, Bayraktar İnşaat, Baysaş İnşaat, Beyaz İnşaat, Dekar Yapı, Demirli İnşaat, Doğa Şehircilik, Erkanlı Yapı, Gedizler Yapı, Güral İnşaat, Gürsoy İnşaat, Habitat İnşaat, Halzdız İnşaat, Hasanoğlu İnşaat, K Yapı, Keleşoğlu İnşaat, Merttaş Yapı, Nida İnşaat, Nuhoğlu İnşaat, Ofton İnşaat, Özyurtlar İnşaat, Saral Yapı, Seba İnşaat, Soyak Yapı, Şua İnşaat.

Etiketler:
Murat Kurum, Büyük konut kampanyası, proje
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.