2+1 ev planları

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 27.03.2018
  • 0 YORUM
2+1 ev planları

Ev alırken dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de ev planlarının görünümü. Eşyalarınızı yerleştirirken nasıl bir ev tipi istediğinizi iyi bilmelisiniz. Manzarası, konumu ve güneş açısı da en önemli sebeplerdendir. Bu yüzden sizler için bazı 2+1 ev planlarını araştırdık. İşte sırasıyla ev planları;


2+1 ev planlarına ilk olarak 98 m2 ev tipini vereceğiz. Özellikle yabancı müşterilere hitap edecek özellikte olan çift banyoya sahip. Amerikan mutfağa sahip olan ev tipi salon+mutfak 28 m2 oluşmaktadır. Fransız balkona sahip. 

Bir başka projenin 2+1 ev tipine örnek ise 99 m2 olan planlama. Amerikan mutfak olan ve balkona sahip bir ev tipi. Odalar ise 13 ve 10 m2'den oluşuyor. Ayrıca bu ev tipinde diğerlerinden farklı olarak çamaşır odası bulunmaktadır. 


2+1 ev planlamasına bir başka örnek ise prefabrik bir ev tipi. Kapalı mutfak ve klasik bir ev tipinde dizayn edilmiştir. Kare biçimde eşit biçimde planlama yapılmıştır. 

2+1 ev tiplerine büyük planlamalarından birisi de 108 m2 olan ev tipi. Kapalı mutfak ve antreye sahip bie ev tipi. Bu örnekte olduğu gibi giriş katlara özel olarak kat bahçesi verilmektedir. Salon ise 28 m2'den oluşmaktadır. 

2+1 ev tipinin giriş katın benzeri olarak teras katıda bulunmaktadır. Toplam brüt alanı 154 m2 kat bahçesi ise 8 m2 oluşmaktadır. 2 banyosu bulunan ev tipinde, kapalı mutfak bulunmaktadır. Salonu klasik 2+1 ev tipinlerinden farklı olarak 30 m2 alanı bulunmaktadır. 

Kalsik 2+1 tiplerine örnek olacak dikdörtgen biçimde toplam 90 m2 alan ev tipine örnek. Çift balkon girişi bulunan ev tipinde balkon 13 m2 alandan oluşmaktadır.

124 m2 alandan oluşan 2+1 ev tipine örnek bir planlama. Eşit bir biçimde paylaşım yapılmış. Çift banyo ve çamaşır odasına sahip. Bu ev tipinde yeni sistemlere uygun olarak Fransız balkon özelliği bulunmaktadır.


Etiketler:
2+1 ev planları, ev planları, ev tipi
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.