CNR Emlak Fuarı başladı!

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 23.11.2017
  • 637 OKUNMA
  • 0 YORUM
CNR Emlak Fuarı başladı!

İnşaat ve emlak sektörünün önde gelen firmalarınon projelerini sergileyeceği 5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. CNR Emlak – 5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı 23-26 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de misafirlerini ağırlayacak.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen 2. CNR İstanbul Emlak Zirvesi ve 5. CNR Emlak Fuarı’nın açılışı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, TMB Başkanı Mithat Yenigün yaptı.

CNR Emlak İstanbul Zirvesi’nde TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Konutder Başkanı Altan Elmas, Türkiye Varlık Fonu Başkan Vekili Himmet Karadağ, God Father of Green (Yeşilin Babası) lakaplı Jerry Yudelson, İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım ve Saudi Aramco Proje Direktörü Emad Johar gibi sektörün duayen isimler konuşma gerçekleştirecek.

Fuara katılan firmalar, ev sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip fırsatlarla projelerini sunuyor. Geçen yıl Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı’nı toplam 22.884 kişi ziyaret etti.

Etiketler:
CNR Emlak Fuarı, Mehmet Özhaseki, CNR EXPO
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.