Avrupa'nın en iyisi YDA Center!

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 03.11.2017
  • 145 OKUNMA
  • 0 YORUM
Avrupa'nın en iyisi YDA Center!

European Property Awards’te “En İyi Ofis Mimarisi” ödülünü YDA Center İş ve Yaşam Merkezi Projesi aldı.

Avrupa’nın önemli gayrimenkul ödüllerinde biri olan European Property Awards’ta en iyiler yarıştı. Londra’da gerçekleştirilen ödül töreninde YDA Center İş ve Yaşam Merkezi Projesi “En İyi Ofis Mimamrisi” ödülünü aldı. Ödül YDA Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, Yazgan Mimarlık Kurucu Ortağı Dr. Kerem Yazgan ve Melikhan Cüneyt Arslan aldı.

Daha öncede “Sign of the City Awards 2016”da En İyi Ofis kategorisinde yarışan ve Premium Proje seçilen YDA Center; ayrıca bir başka önemli yarışma olan World Architecture Festival da bu yıl “Office-Future” kategorisinde rakiplerini eleyerek finale kaldı.

Ankara’nın merkezinde bulunan YDA Center’ın üç ana elemandan; Kentsel Plaza, High-Flat Ofis, Park Alanı ve bu elemanları birbirine bağlayan ‘Kentsel Boşluklar’dan oluştuğunu belirten projenin mimarı Dr. Kerem Yazgan, YDA Center’ın sadece bir iş merkezi olmadığı Ankara’nın görüntü itibariyle de farklılaştırdığını belirtti. Mimari ve görsel açıdan şehre canlılık verdiğini söyledi. Kentsel Plaza, Metro ile Ankaray istasyonunu, ticari alanlar, kafeler, restoranlar, ofis girişlerini birbirine bağlayan sosyal bir kent mekanıdır. YDA Center’ın em yüksek noktasında yer alan Roof Restaurant şehre panoramik bir görüş kazandırıyor. YDA Center hem mimari hem de kent yaşamına sınırsız güzellik ve canlılık katıyor.

Etiketler:
European Property Awards, YDA Center, Ankara
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.