Ramazana Özel Konut Kampanyaları

  • Yazar: Yusuf BOZ
  • 07.06.2017
  • 0 YORUM

Pazarlama ve Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Yusuf BOZ
yusuf.boz@gayrimenkulprojeleri.net

Ramazana özel inşaat projelerinin hazırladığı en son konut kampanyaları hakkında sizler için bir derleme yaptık.


1 – Mevsim İstanbul

Kağıthane bölgesinde konulandırılan ve muhteşem Belgrad ormanı manzarası ile dikkat çeken projede ramazan ayına özel  indirimler söz konusu. Hem şehir içinde olmak fakat sesten gürültüden uzak olmak isteyenlerin yoğunlukla tercih ettiği projenin detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


2 -  3. İstanbul

Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup'un ortak yaptıkları, Avrupa’nın en büyük botanik parkına, havalimanına ve sağlık kentine komşu, İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Başakşehir’de hayata geçen bu proje de 2+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulabilirsiniz. Üstelik sadece 2310 TL’den başlayan taksitlerle.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

3 – Ebruli Ispartakule

Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirilen, TEM’e sadece 1dk uzaklıkta, gelecek olan metroya ise yürüme mesafesinde bulunacak olan Ebruli Ispartakule'de 2+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire seçenekleri bulabilirsiniz. Ödeme kolaylığı ve herkese özel ödeme seçeneklerı mevcut olan bu projede  %20 pesinat, geriye kalanın ise 60 ay sıfır faiz ile ödenebileceği gibi , peşin satın alımlarda %15'e varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.  

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.


4 – Sandilaç Yapı

İnşaatı Sandilaç Yapı’nın üstlendiği,  Kadıköy’de metronun sadece 50m yakınında bulunan, deniz manzaralı 3+1 ve 4+1 Dubleks dairelerden oluşan bu eşşiz butik projede son daireler satışta.  Huzur ve yaşamı arayan herkesin tercih ettiği bu projede oturumlar başlamak üzere. 

Sizde buradan avantajlı fiyatlar ile daire sahibi olmak istiyorsanız, detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


 

Etiketler:
ramazan konut projeleri, ramazan inşaat projeleri, ramazan inşaat kampanyaları

MAKALE 728X90

Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu makale için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.