Paran Varsa Lüks Konut Alma Zamanı!

Paran Varsa Lüks Konut Alma Zamanı!

2017 yılı itibari ile yatırım yapılabilecek alanlar açıklanmaya ve kendi göstermeye devam ediyor. Müteahhitlerin sürekli olarak konut üretmesi ile birlikte şehirlerde ortaya çıkan ciddi konut fazlalığı talep olmaması ile birlikte kayda değer düşüşler göstermeye devam ediyor. Yatırım yapılacak alanlar konusundalüks konutlar kendisini ön plana çıkarmaya başlamış durumda.

Büyükşehirler başta olmak üzere artmaya devam eden konutlar talebin olmamasından dolayı satışlarda geriye düşmeyi başardı. İnsanların yeni yapılardan uzaklaşması ile birlikte piyasada kalan lüks ev fiyatlarıyatırım yapmak için şuan vazgeçilmez fırsatları sizlere sunuyor. Metrekarelerinde rakamların birden düşmesi yatırımcıyı sevindirirken sektör içerisinde bulunan firmaları bir hayli zorluyor.

İstanbul’da Gözle Görülür Düşüşler

Yatırım alanında İstanbul ev fiyatları ciddi anlamda düşüş yaşadı. Şehrin en gözde mekânlarının bulunduğu ve lüks semtler olarak tabir edilen bölgelerde metrekare fiyatları 15.000 TL alan evler son zamanlarda yaşanan gelişmeler ile birlikte 10.000 TL’ye kadar geriledi. Yaşanan bu düşüşler ile birlikte İstanbullular yeni yerlere taşınmak için yatırım yapmaktan asla kaçınmıyor.

Benzer Haberler
GAP Yatırımları 100 Milyara TL’yi Buldu

Türkiye’nin ve AK Parti hükümetinin en önemli projelerinden olan GAP projesi her geçen gün daha da iyi bir noktaya gelmekte. Geçtiğimiz senelerde yapılan yatırımlar ile sene içerisinde yapılan yatırımlar toplamda 100 milyar TL’yi bulmuş durum..

Ev satın almak isterken doğan masraflar

Ev sahibi olmak her kişinin önde gelen isteklerindendir, fakat evi satın alırken karşımıza çıkan birçok masrafında farkına varmamak mümkün değil.Hayallerini gerçekleştirip ev sahibi olmak isteyen her kişi, eksik hesapladığı bu masraflardan ötürü ken..