object(stdClass)#36 (16) { ["id"]=> string(4) "1862" ["title"]=> string(41) "Özhaseki'den inşaat sektörüne müjde!" ["slug"]=> string(34) "ozhasekiden-insaat-sektorune-mujde" ["description"]=> string(210) "Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki MÜSİAD İnşaat Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Temalı Türkiye İstişare Toplantısı’na katıldı. İnşaat sektörünü sevindirecek bilgiler paylaştı." ["keywords"]=> string(46) "Mehmet Özhaseki, MÜSİAD, İnşaat Sektörü" ["content"]=> string(1356) "

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki MÜSİAD İnşaat Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Temalı Türkiye İstişare Toplantısı’na katıldı. İnşaat sektörünü sevindirecek bilgiler paylaştı.

Bakan Özhaseki toplantıda inşaat sektörü ile ilgili gelecek planlamalarını anlattı. Kentsel dönüşüme de parmak basan Özhaseki, Türkiye’nin birçok yerinde dayanıksız yıkılması gereken yapıların olduğunu söyledi. Ayrıca inşaat sektörünün de gelecekte çok canlı olacağını açıkladı. Bu konuyu gerekli şehirlerde gerekli kuruluşlara anlattığını ifade etti.

Özhaseki, son yıllarda Türkiye’de inşaat sektörünün çok hareketli olduğunu bunun nedenin ise dünyada 250 büyük firma arasında neredeyse 50’ye yakın Türk firmasının olduğunu söyledi. Dışarıda iş yapan bir ülke durumuna geldiğimizi söyledi. Dışarıdaki firmalarımızın hepsinin güçlü olduğunu ve sağlam finansmanların olduğunu kaydetti. Bütün firmalarımıza da fırsat geldiği takdirde güvendiğinin altını çizdi.

" ["created_at"]=> string(19) "2017-11-04 14:19:54" ["created_by"]=> string(2) "17" ["category"]=> string(1) "7" ["image"]=> string(58) "https://gayrimenkulprojeleri.net/uploads/59fda25aacfcf.jpg" ["status"]=> string(1) "1" ["manset"]=> string(1) "0" ["sondakika"]=> string(1) "0" ["secili"]=> string(1) "0" ["gozat"]=> string(1) "0" ["hit"]=> string(3) "865" }