object(stdClass)#36 (16) { ["id"]=> string(4) "1939" ["title"]=> string(27) "Nef Ormantepe'yi tanıttı!" ["slug"]=> string(23) "nef-ormantepeyi-tanitti" ["description"]=> string(90) "Nef’in Fiba Grubu arsalarında geliştireceği 3 proje tüm herkesin dikkatini çekiyor." ["keywords"]=> string(31) "Nef, Fiba Holding, Erden Timur" ["content"]=> string(4595) "

Nef’in Fiba Grubu arsalarında geliştireceği 3 proje tüm herkesin dikkatini çekiyor. Daha lansmana çıkmadan 497 konutluk Nef Çamlıtepe’yi iki günde sattı. Şimdi de gelecek sene yapılması planlanan Nef Ormantepe’nin lansmanı bir sene önceye çekildi.

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, satışta bir rekora imza attıklarını belirtti. Daha önce bir gün içerisinde 108 konut sattıklarını söyleyen Timur, bu sefer iki günde 497 konutun satıldığını belirtti. Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, üniversiteye yakın olacağı için iyi bir araştırma ve seçici davranarak kiminle çalışacaklarını belirlediklerini söyledi. Nef ile çalıştıkları için mutlu olduklarını söyleyen Özyeğin, doğru yerde doğru zamanda iş yapma ile başarıyı yakaladıklarını belirtti.

İstanbul’un yeni gözdesi haline gelmekte olan Çekmeköy’de yepyeni projesini başlatan Nef, ilk projesinin satışından sonra ikinci projesi olan Nef Ormantepe’yi satışa sunmaya hazırlanıyor.

Lansman bile yapılmadan büyük bir başarıya imza atan Nef ve Fiba Grup, büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirtti. Bu heyecanla diğer projeyi bir sene önceye çekip toplamda yapılacak 3 projenin bitiş süresi olarak da 4 yıl olarak planlandı. İstanbul’un tek eğitim vadisinde yapılan projede aileler, öğrenciler ve profesyoneller için hayal ettikleri yaşam alanına kavuştular.

Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, tek başlarına girmediklerini şu sözlerle açıkladı: “Dünyada her şey uzmanlaşma üzerine gidiyor. Biz, neyi “daha az bildiğimizi” ve kimlerin konusunda uzman olduğunu çok iyi biliyoruz. Nef gibi, kendini ispatlamış bir markayla bu yolda birlikte yürümek, bize güven veriyor.” dedi.

Nef Ormantepe projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Toplamda 409 konut yer alıyor. Proje Alemdağ Ormanı’nın hemen yanında ve biyolojik göletleriyle de harika bir yaşam sunuyor.

Nef'in Çekmeköy'deki projelerinin, eğitim kurumlarına olan yakınlığıyla hem yatırım hem de oturum amaçlı olarak geniş bir hedef kitleye hitap ettiğini belirten Nef Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, "Yeni projemiz, 9.500'ün üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı, SEV Amerikan Koleji, Avusturya Lisesi, Uğur Koleji gibi ilkokuldan üniversiteye kadar çeşitli seviyedeki 167 okulun bir arada bulunduğu, Türkiye'nin en büyük eğitim alanının hemen yanında yer alacak” dedi. Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi olan Sancaktepe Şehir Hastanesi'nin sadece 8 km uzaklıkta bulunduğu proje, Buyaka, Meydan AVM, IKEA ve Viaport gibi gözde alışveriş merkezlerine 10 dakika mesafede konumlanıyor. Proje içinde yer alan 5 bin metrekarelik alışveriş meydanı da sosyal bir çekim noktası sunuyor.

Proje alanı, 3. köprü, Şile Otoyolu, TEM ve Anadolu Otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında yer alıyor. Bu sayede Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine yeni bağlantı yolları ile 15 dakikada, Sabiha Gökçen havalimanına ise 10 dakikada ulaşım imkanı sağlanıyor. Projenin hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı'na ve Orhangazi Köprüsü'ne kesintisiz ulaşım sağlanabiliyor. Projenin hemen yanında yer alan ve 2019'da açılacak Çekmeköy - Yenidoğan metro hattı ile de Üsküdar'a ve Marmaray aracılığı ile Avrupa Yakası'na direk erişimi sağlanıyor.

Nef Çamlıtepe'de olduğu gibi Nef Ormantepe'de de lansmana özel 299 bin TL'den başlayan ayrıcalıklı fiyatlar, kişiye özel ödeme planları, 36 ay vadeli şirket finansmanı veya 120 ay vadeli kredide yüzde 0.99 oran avantajı, Nef müşterilerine öncelikli olarak sunulacak.

" ["created_at"]=> string(19) "2017-11-27 17:30:03" ["created_by"]=> string(2) "17" ["category"]=> string(1) "5" ["image"]=> string(58) "https://gayrimenkulprojeleri.net/uploads/5a1c216b55ac4.png" ["status"]=> string(1) "1" ["manset"]=> string(1) "0" ["sondakika"]=> string(1) "0" ["secili"]=> string(1) "0" ["gozat"]=> string(1) "0" ["hit"]=> string(4) "1020" }