Ncadde Hayat Residence 179 bin Liradan Satışa Çıktı

Ncadde Hayat Residence 179 bin Liradan Satışa Çıktı

Özyurtlar İnşaat tarafından yapılan başarılı projelerden olan ve Esenyurt’un en popüler caddesi olan Araslı Bulvarı’nda inşa edilen Ncadde Hayat Residance 179 bin liradan başlayan fiyatlarla, ev sahibi olma fırsatı yakalamak isteyenler için satışlarına devam ediyor.

204 daire ve 8 ticari üniteden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daireler residance yaşamını şehir içinde yaşama fırsatı sunuyor. 2018 Aralık ayında teslim edilecek olan proje, 40 milyon yatırım değerine sahip.

Konfor ve Lüks

Residance rahatlığını ve güvenliğini her yerde yaşamak istediğinizde 60 metrekareden başlayarak 265 metrekareye kadar geniş bir alanda ister ofisleriniz, ister evlerinizle konforlu bir konaklama yaşayabilirsiniz.

Yükselen ve değerlenen bir yer olan Esenyurt bölgesi, her geçen gün daha yüksek fiyatlarla konut yatırımcılarının en karlı seçeneklerinden biri olmuştur.

Merkezi Konum

Cadde ve şehir manzarası tercih eden ve her şey elinin altında olsun isteyenler için alışveriş merkezinin tam ortasında bulunan daireler, 7/24 güvenlikli olarak korunduğu için güvenliğinizi de sağlamaktadır.

Spor salonu, sauna, hamam, kapalı otopark ve resepsiyon hizmetiyle size 5 yıldızlı otel kalitesinde yaşam alanları sunuyor. Birçok kişinin ilk tercihi olan Özyurtlar İnşaat kalitesini daire ve iş yeri olarak kullanacağınız residancelar için tercih edebilirsiniz. 

Birçok yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlayan proje, sizin için şehir merkezini baştan yaratan seçeneklerle Eseyurt’un en işlek caddesi olan Doğan Araslı Bulvarında yer alıyor.

Ulaşım Kolaylığı

Esenyurt-Bahçeşehir yolu üzerinde bulunan Ncadde Hayat Residence TEM bağlantısı güzergahında ve City Center projesinin hemen yanında bulunuyor. TÜYAP’a 10 dakika, Atatürk havalimanına 15 dakika uzaklıkta bulunan proje, Özyurtlar Nmerkez Outlet AVM’nin de hemen karşısında yer alıyor.

Yani elinizin altında bulunan  her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz, aynı zamanda da belediye, emniyet, okul, hastane ve üniversite gibi pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu alan, merkezi konumuyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yer.

Sınırlı sayıdaki daireleri indirimli fiyattan satın alma avantajını yaşamak için siz de elinizi çabuk tutarak, bir rezidans sahibi olabilirsiniz. 


Ncadde Hayat Residence projesi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. 

Benzer Haberler
Rönesans’ın Rusya Merkezi Basıldı

Dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinden olan Rönesans hakkında sıcak gelişmeler yaşandı. Rusya merkezinin usulsüz transfer iddialarıyla sallandığı geçtiğimiz günlerde rakip ihbarı da olacağı düşünülen olayda Rusya Federal Güvenli Se..

Yeni Bir Evde Neye İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Ev satın almak bir yandan mutlu edici diğer yandan da stresli bir süreç olabilir. Kendi beklentilerinizi ve buna uyan koşulları iyi değerlendirmek doğru evi bulmak için önemli bir durum.  Acele EtmeyinYeni bir ev satın alırken en sık yapılan hata acele karar vermek. Bu o..