object(stdClass)#36 (16) { ["id"]=> string(3) "896" ["title"]=> string(54) "Mustafa Ceceli Selin İmer İle Beykoz’da Yaşayacak" ["slug"]=> string(48) "mustafa-ceceli-selin-imer-ile-beykozda-yasayacak" ["description"]=> string(127) "Türkiye’nin son günlerde gündemine oturan adamlardan biri olan Mustafa Ceceli 9 yıllık eşi Sinem Gedik’ten boşandı." ["keywords"]=> string(38) "Türkiye, Mustafa Ceceli, Selin İmer" ["content"]=> string(1458) "

Türkiye’nin son günlerde gündemine oturan adamlardan biri olan Mustafa Ceceli 9 yıllık eşi Sinem Gedik’ten boşandı. Bunun üzerine adı ihanet iddialarına karışan ünlü sanatçı çok geçmeden kalbinde ki kadını sosyal medya hesapları üzerinden duyurmuştu. Boşanmanın şokunu atlatamayan takipçileri yeni sevgilisi hakkında da çarpıcı söylemlerde bulunmuştu. Fakat Ceceli kararından vazgeçmedi.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer ikilisi kısa bir süre önce ilişkilerini açıkladı. Konu ile ilgili birçok spetükatif haber çıkmış olsa da ikili vermiş olduğu kararlar ile birlikte yeni bir hayata başlamak için ev satın aldı. Eski eşinden boşanan Ceceli Beykoz’da ev satın aldı. Böylelikle ilişkileri tamamen resmiyete dökülmüş oldu.

Bayram Sonunda Düğün Var!

Mustafa Ceceli ve Selin İmer ne zaman evleniyor sorusu da gündemde iken konu ile ilgili Ceceli geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulundu. Ceceli, ‘Bayramdan sonra evlenmeyi planlıyoruz. Amerika’ya tatile gideceğiz. Dönüşte ise başvurularımızı yaparak düğün günü alacağız. İki taraf içinde hayırlısı olsun’ dedi.

" ["created_at"]=> string(19) "2017-06-16 15:54:28" ["created_by"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "1" ["image"]=> string(58) "https://gayrimenkulprojeleri.net/uploads/5943d5042c78f.jpg" ["status"]=> string(1) "1" ["manset"]=> string(1) "0" ["sondakika"]=> string(1) "0" ["secili"]=> string(1) "0" ["gozat"]=> string(1) "0" ["hit"]=> string(3) "732" }