object(stdClass)#36 (16) { ["id"]=> string(3) "411" ["title"]=> string(67) "Mesut Özil: Evimizden Utanıyordum, Şimdi Malikanede Yaşıyorum!" ["slug"]=> string(59) "mesut-ozil-evimizden-utaniyordum-simdi-malikanede-yasiyorum" ["description"]=> string(228) "Ünlü futbolcu Mesut Özil yıllık kazancı ile duyanları şaşkına çeviriyor. Futbolcunun yapmış olduğu samimi itiraf ile kendi evlerinden zamanında utandığını ancak şimdilerde malikanede yaşadığını belirtti." ["keywords"]=> string(28) "Mesut Özil, malikane, lüks" ["content"]=> string(1642) "

Ünlü futbolcu Mesut Özil yıllık kazancı ile duyanları şaşkına çeviriyor. Futbolcunun yapmış olduğu samimi itiraf ile kendi evlerinden zamanında utandığını ancak şimdilerde malikanede yaşadığını belirtti. Yıllık kazancı sayesinde ünlü futbolcu eski dönemlerini oranla artık istediği gibi harcama yapabildiğini ve daha lüks bir yaşam sürdüğünü belirtti. Çocukluğunda arkadaşlarının lüks evlerde yaşadığını ve kendisinin yaşadığı evden utandığını belirten ünlü futbolcu 2013'te İngiltere'nin Arsenal takımına transfer olmuştu. Transfer ücreti olarak 183 milyon TL alan futbolcu bu sayede daha lüks bir yaşam sürmeye devam ediyor.

Yıllık 33 Milyon TL Kazanıyor!

Ünlü futbolcu Mesut Özil çocukluğunda yokluk içerisinde yaşadığını açıklamış olduğu kitabı ile oldukça ilgi gördü. Kai Psotta'nın yazmış olduğu 'Maçların Sihri' adlı kitapta çocukluk yıllarını anlatan Mesut Özil yılda 33 milyon TL kazanmakta. Londra'da yer alan malikanesini tam olarak 46 milyon TL’ye almış olan futbolcu çocukluğunda arkadaşların evlerinin harika olduğunu ve bu nedenden dolayı kendi oturduğu evden utandığını açıkladı. Artık lüks içinde yaşayan ünlü futbolcu bugünlere vermiş olduğu büyük mücadele sayesinde geldiğini belirtti.

" ["created_at"]=> string(19) "2017-03-31 21:48:55" ["created_by"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "1" ["image"]=> string(59) "https://gayrimenkulprojeleri.net/uploads/58dea4978d1c3.jpeg" ["status"]=> string(1) "1" ["manset"]=> string(1) "0" ["sondakika"]=> string(1) "0" ["secili"]=> string(1) "0" ["gozat"]=> string(1) "0" ["hit"]=> string(3) "217" }