Pruva 34 Bakırköy'de yükseliyor

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 20.11.2017
  • 0 YORUM
Pruva 34 Bakırköy'de yükseliyor

İstanbul Avrupa yakasında yepyeni bir proje başlıyor. İstanbul’un merkezi sayılabilecek olan ilçelerinden biri olan Bakırköy’de Doğa Grubu şirketlerinden Doğa MadencilikPruva 34’ projesini hayata geçiriyor.

Projeyi mavi ile yeşilin birleşimi olarak değerlendiren Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı, Pruva 34 projesinin 10 bloktan meydana geldiğini söyledi. 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart otelden oluşmaktadır. Ayvacı “4+1 ve 5+1 dairelerimiz mevcut. Tümü deniz manzarasına hakim geniş teraslı rezidans bloklarında her katta 2 daire yer alıyor. Dairelerin birbiri ile tek komşu duvarının mutfak olması da müstakil yaşam konforu sağlıyor.” dedi.

Pruva 34 projesinde kalite ve konfordan ödün verilmemiş. Kullanılan dairedeki eşyalar en kaliteli markaların ürünleri ile yerleştirilmiş. Projenin 2018 Haziran’da teslim edilmesi bekleniyor.

Projede 7 blok bulunuyor ve toplamda 239 adet daire var. Bu bloklar 16 ve 17 katlı olacak. 1+1 ve 2+1 toplamda 168 home-ofis bulunuyor.  Dairelerin metrekare fiyatları 1 milyon 292 bin TL’den başlıyor.

Akıllı ev ve özel iklimlendirme sistemlerine sahip hem modern, hem fonksiyonel malzeme seçimleri ile dikkat çekiyor.

Projede açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar odaları, saunalar, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası bulunuyor.  

Etiketler:
Pruva 34, Doğa Madencilik,Bakırköy
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.