Sinpaş GYO Metrolife projesinin lansmanını gerçekleştirdi!

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 03.11.2017
  • 326 OKUNMA
  • 0 YORUM
Sinpaş GYO Metrolife projesinin lansmanını gerçekleştirdi!

Sinpaş’dan harika bir proje daha geliyor. Sancaktepe’de metronun hemen yakınında Metrolife projesini gerçekleştiriyor.

Gayrimenkul sektörünün öncülerinden biri olan Sinpaş, yine harika bir proje ile görücüye çıkıyor. Teraslı ve bahçeli evleri, büyük çarşı alanı ve meydanı, keyifli etkinlik alanları ile yepyeni bir yaşam alanı inşa ediyor. Lansmana özel fiyatlarla satışa çıkan Sinpaş Metrolife projesi yüzde 30’a varan özel ödeme indirimi veriyor.

Metroya yakınlığı ile dikkat çeken proje, toplu taşıma sayesinde merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Trafik derdi olmadan metro ve metrobüs bağlantıları ile Zincirlikuyu’ya 45 dakika, Üsküdar’a 27 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 55 dakika uzaklıkta bulunuyor.

İstanbul’un son yıllar da değerine değer katan Sancaktepe’de yapılacak Metrolife projesi bölgeye daha da değer katacak. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Sinpaş’ın bölgenin gelişiminde önemli etken rol oynadığını, yapmış oldukları Lagün, Kelebekia, Köyceğiz, Egeboyu projeleri ile yatırımcılar içinde yeni gözde hale geldiğini vurguladı.

gayrimenkulprojeleri.net/uploads/02a8e948ed84d5f9407c513ef92415f72aaec94b.jpg" style="width: 348px; height: 522px;">

Projenin avantajlarla dolu olduğunu hatta dezavantajı bile olmadığını belirten Gacemer, yılın her günü her anı keyif geçirilebileceğini söyledi. Proje içerisinde yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusui çocuk oyun alanı, açık spor alanı fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Ayrıca günbatımını izlemek için VIP havuz ve spa merkezleri de bulunmaktadır.

Yeşilliklerle çevrili olan Metrolife, insana huzur ve pozitiflik veren bir yapıya sahip. Tüm yorgunluğunuzu alacak ağaçları, lavanta kokuları, sazlı bitkiler, mor salkımlı, güllü ve yaseminli pergolalar sayesinde doğa ile iç içe olacaksınız.

Metrolife projesi ödeme imkanları ile de ev sahibi olmak isteyenlere avantaj sağlıyor. 1+1’den 4+1’e kadar değişen ev seçenekleri, 59 metrekare ile 205 metrekare arası değişen evler bulunuyor. Lansamana özel yüzde 10, yüzde 20 peşin indirim ile toplamda yüzde 30’a varan indirim seçeneği bulunuyor.

Etiketler:
Sinpaş, Metrolife, Sancaktepe
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.