Özyurtlar Holding'ten Konut Almayı Kolaylaştıran Kampanya

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 23.10.2017
  • 843 OKUNMA
  • 136 YORUM
Özyurtlar Holding'ten Konut Almayı Kolaylaştıran Kampanya

Özyurtlar Holding, yepyeni projesi olan Ödül İstanbul’da yeni bir kampanyayla geliyor. Yüzde 5 peşin veya 1.900 TL taksitle ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt bu kampanyanın birçok insanın ev hayalini gerçekleştireceğini belirtti. Ayrıca projenin 2019 yılında teslim edilmesi planladığını sözlerine ekledi. Özyurt “Buna göre projemizden yüzde 5 peşin 1.900 TL taksitle ev sahibi olunabilecek.” dedi.

Ödül İstanbul projesi Beylikdüzü-Esenyurt’da yükseliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri, ayrıca 2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden oluşuyor. Projede 1+1’ler 219 bin TL’den 2+1’ler 346 bin TL’den 3+1’ler ise 524 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Ödül İstanbul’da; park alanları, yüzme havuzu, tenis kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, kafe ve restoranlar yer alıyor. E5 ve metrobüse yakınlığı ile dikkat çeken Ödül İstanbul, Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi olan Autopia’nın arkasında inşa ediliyor.

Etiketler:
Özyurtlar Holding, Tamer Özyurt , Ödül İstanbul
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.