Babacan Premium özel kampanyaları ile satışa çıkıyor

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 20.11.2017
  • 752 OKUNMA
  • 136 YORUM
Babacan Premium özel kampanyaları ile satışa çıkıyor

Babacan Holding, ev sahibi olmak isteyenler için özel kampanyaları devam ediyor. Daire satın almak isteyenler için ödemeler 12 ay sonra başlıyor ve ev hediyesi veriliyor.

Babacan Holding güvenilir ve ekonomik olarak satışa çıkardığı projelerine bir yenisini daha ekliyor. İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde ‘Babacan Premium’ projesi hayata geçiriliyor. Evlerini bu projeden alan vatandaşlar için ödemeler 1 yıl erteleniyor ve ev eşyları da hediye ediliyor.

Babacan Holding Ceo’su Mehmet Babacan, “Ulaşım rahatlığı ve merkezi konumu ile rahat erişebilirlik açısından ön plana çıkan Babacan Premium projemiz hem yerli hem yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bizdeler de bu yoğun ilgiye kayıtsız kalmak istemedik ve müşterilerimize taksitleri bir yıl sonrasına erteleme fırsatı sunduk ve dairelerini eşyalı hediye etme kararı aldık.” dedi.

Babacan Premium projesi residence, tower, terrace ve home officeden oluşuyor. Toplamda 1009 konut bulunuyor. Proje 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Teslimler 2018’de gerçekleşecek.

Proje lokasyon itibari ile de dikkat çekiyor. E-5’e 100 metre, metrobüse 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede yer alıyor.

Etiketler:
Babacan Holding, Babacan Premium, Beylikdüzü
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.