1987 yılından bu yana inşaat sektöründe farklı isimlerle faaliyet gösteren ve 1994’ten bu yanaysa bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olarak konut projelerini sürdüren Kiptaş, ürettiği yaşanabilir ve güvenilir yaşam alanlarıyla projeleri en çok ilgi gören markalardan birine dönüşmüştür. Plansız yapılaşmanın önlenmesi için kentsel dönüşüme uygun projelere imza atan Kiptaş yeni projeleri ile kentin farklı alanlarında konut sahibi olmak ve yatırımını gayrimenkulde değerlendirmek isteyenlere avantajlı fırsatlar sunmayı sürdürüyor. İstanbul’daki çarpık kentleşmeye dair sorunları çözme görevini üstelenen ve bu doğrultuda kentsel dönüşüm planlarının güvenle hayata geçirilmesine öncülük edecek projelere imza atan Kiptaş’ın yapımı devam eden ve yeni projelerinden haberdar olmak için Gayrimenkul Projeleri sitemizi takip etmeye devam edin.

Konut projeleriyle birlikte yapıların ihtiyaç duyacağı yolları, atık su ve yağmur suyu kanalları, içme suyu temini, doğalgaz hatları, sokak aydınlatması, telefon ve enerji hatları, peyzaj, çocuk oyun alanları, ağaçlandırma ve park projeleri, otopark gibi alan ve projelerle de ilgilenen Kiptaş bu sayede inşaat sektörünün öne çıkan isimlerinden oldu. Komple yaşam alanı inşası konusundaki bugüne dek yaptığı projelerle halihazırda devam eden projelerinin de yoğun ilgi görmesini sağlayan Kiptaş yeni projeleri hakkında güncel haberleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bahçeşehir’deki Vaditepe projesiyle modern bir yaşam alanı vaat eden Kiptaş ayrıca Maltepe’ye değer katan Evlapark ve 5. Levent’teki kompleks yaşam alanı projeleriyle konut almak ve yatırımlarını gayrimenkul üzerinde değerlendirmek isteyenlere avantajlı seçenekler sunmayı sürdürüyor. Vaditepe Gölevleri ve Referans Bahçeşehir gibi ayrıcalıklı bir yaşam alanı vaat eden daireleri yoğun ilgi gören Kiptaş’ın ayrıca Gaziosmanpaşa’da TEM otoyolunun hemen yanında konumlanan Venezia ve E5 otoyoluna komşu geniş sosyal alanlarıyla dikkat çeken Locamahal gibi iddialı konut projelerinde de satışlar devam ediyor.