• Proje Alanı 0 m2
  • Oda Tipleri 2+1
  • Konut Adeti 21
  • Konut mt2 48 - 63 m2

Saygın Stüdyo Pazar Projesi Ayrıntıları

Öğrenciler, bulundukları il ve ilçelerde çoğunlukla ev bulma sorunu yaşayan bir grup olarak bilinir. Gerek yüksek kiralar, gerekse de öğrencilerin az kişiyle kalmasına müsaade etmeyecek kadar büyük (ya da tam tersi şekilde küçük) evler, bu konuda çeşitli problemlerin yaşanmasına sebep olur.

İzmir Gülbahçe evleriiçinde daha öncesinde 3 proje yürütmüş olan Saygın Mühendislik İnşaat A.Ş.,bu sefer yine butik bir konut konseptine imza atıyor. Her bir dairenin 2 öğrenci kolayca hayatını idame ettirebilecek şekilde tasarlandığı Saygın Stüdyo Pazar projesi, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi’ne 2,3 kilometre uzakta inşa edilmekte. Bu sayede bu okulda öğrenimini sürdüren veya burada çalışan kişiler için hayat daha da kolaylaşıyor. Ayrıca denize 400, dolmuş otobüs hatlarına ise 150 metre uzaklıkta bulunan Saygın Stüdyo Pazarsize sahilde güzel bir yürüyüşü ve şehre kolay ulaşımı da vaadediyor.

3 blokluk toplam 21 daireden oluşan Saygın Stüdyo Pazar 2+1 evleri iki tipa ayırıyor: normal ve dubleks. Bu fark ise 48 ve 63 metrekare büyüklük olarak ayrılıyor. Dairelerin tamamında merkezi ve alttan ısıtmabulunmakta. Ayrıca otomatik panjur sistemi de, yazı oldukça güneşli geçiren İzmir için iyi düşünülmüş bir sistem.

Projenin tamamlanmasının ardından daireler büyük ihtimalle 1,100-1,400 tl arasında bir fiyatla kiracı bulabilecek.  Konutların fiyatları ise 190-230 bin tl bandında değişmekte. Banka kredisine uygunolan proje, istediğiniz herhangi bir bankadan kredi çekmenize de imkan tanıyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Saygın Stüdyo Pazar Nerede?