• Proje Alanı 0 m2
  • Oda Tipleri 1+1, 2+1, 3+1
  • Konut Adeti 74
  • Konut mt2 53 - 125 m2

Marinera Çeşme Projesi Ayrıntıları

İzmir’in incisidir; Çeşme. Ege’nin mavi sularına bam başka bir bakıştır. Tatilcilerin uğrak yeri olmasıyla beraber, Ege bölgesinin en göze çarpan, en sevilen yerlerinin başında gelir. Çeşme’nin bunca sevilmesindeki en önemli etkenlerden biri güzel insanıdır. Bunun dışında şehrin müthiş doğal güzelliklere sahip olması da çok önemlidir. Çeşme, son dönemde iyi yatırım alıyor. Birçok konut projesiyle de adından söz ettiriyor. Nuhoğlu İnşaat ve Gülsu İnşaat da, Çeşme’ye yatırım yaparak bölgenin konut ihtiyacını karşılamak adına önemli bir adım attılar.

Marinera Çeşme projesini hayata geçiren bu iki şirketin ortaklığı sayesinde, peşne 74 adet yeni konut kazanmış oldu. Alaçatı mahallesi, Kemalpaşa caddesi üzerinde bulunan Marinera Çeşme projesi, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler barındırıyor. Projenin, sahiplerine Haziran 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. Dairelerin satış fiyatları ise 1 milyon 214 bin TL ile 2 milyon 148 bin TL arasında değişiyor.

3 kattan oluşan kısa bloklardan meydana gelen Marinera Çeşme projesindeki 1+1 tipi daireler brüt olarak 53 metre kare ile 74 metre kare arasında değişiyor. Projedeki 2+1 tipindeki dairelerin brüt büyüklükleri ise 79 metre kare ile 120 metre kare arasında değişiyor. Son olarak 3+1 tipindeki dairelerin büyüklükleri, brüt 99 metre kare ile 125 metre kare arasında.

Marinera Çeşme projesinin kendine ait plajı ve iskelesi bulunuyor. Bunun dışında deniz manzarası ve güvenlik sistemi de projede mevcut.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Marinera Çeşme Nerede?