• Proje Alanı 8000 m2
  • Oda Tipleri 4+1, 3+1, 2+1, 1+1
  • Konut Adeti 42
  • Konut mt2 77 - 270 m2

B Life Çeşme Projesi Ayrıntıları

Büyük şehirlere yakın olan tatil alanları konut almak isteyen pek çok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor ve bu alanlarda yapılan yatırımlar oldukça büyük rağbet görüyor. İzmir’e yakın tatil yerleriarasında olan (merkezine yaklaşık olarak 1 saat uzaklıkta) Çeşme, bu konuda yıldızlaşan yerlerden birisi.

B Life Çeşme, size bu güzel tatil bölgesinde geçireceğiniz vaktin çok daha lüks bir ortamda sürdürülebileceğini vaadediyor. Hazır eşyalı yazlık özelliklerine uyan B Life Çeşme, ankastre beyaz eşyaları yerleştirilmiş ve sizin için en kaliteli olanları seçilmiş şekilde tasarlanmış. Isıtma ve soğutma sistemleri de yine en son teknolojiyle donatılarak yerleştirilmiş. Böylece evinizi sadece bir yazlık olarak kullanmak dışında, sürekli yaşanacak bir alan olarak kurgulayabilirsiniz.

Çocuk havuzu, termal havuz, spa, sauna gibi imkanları içerisinde barındıran B Life Çeşme, çeşitli daire tipleri yukarıdan aşağıya olacak şekilde tasarlanmış. Buna göre en üst tarafta 2+1, sonrasında ise 1+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Buradan daha aşağıdaki bölümde ise cafe/restoran ve havuzlar yer alıyor.

Yaz sıcağında arabanızın dışarıda kalmaması, bu lüks siteden daire alırken kriterlerinizden birisi olabilir. B Life Çeşme otoparklı site olarak tasarlanmış: 1+1 dairelerin 2, diğer daire tiplerinin ise 2 araçlık otopark imkanı bulunuyor. Yine güvenliğiniz için de gerekli tedbirler alınmış: otomatik yangın söndürme sistemleri, güvenlik kameraları, görüntülü diyafon gibi ayrıntılar bulunuyor.

En düşük konut fiyatının 800,000’den başladığı B Life Çeşme, size rüya gibi bir tatil alanı sunmakta.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

B Life Çeşme Nerede?