• Proje Alanı 23000 m2
  • Oda Tipleri 3+1, 2+1, 1+1, 1+0
  • Konut Adeti 629
  • Konut mt2 70 - 177 m2

Point Bornova Projesi Ayrıntıları

Huzurlu bir ev ortamı ile kaliteli bir yaşamı bir araya getirmek konut projeleri için oldukça zordur. Ancak, bu harmanı oldukça başarılı bir şekilde yapmış olan projeler de var. Point Bornova, bu konudaki en başarılı projelerden biri. İzmir’in incisi Bornova’da yer alan bu büyüleyici konutlar, yeni sahipleri ile tanışmayı bekliyor.

Point Bornova, 629 adet daireden oluşmaktadır. Aynı zamanda, proje ilk üstü açılır kapanır alışveriş merkezini de içermektedir. Rezidansların şıklığını ve zarafetini modern yaşam ile birleştirmeyi başarmış bu harika proje, muhteşem bir doğal alana da sahip. Point Bornova’da ev sahibi olanlar, modern yaşam ile iç içe olmanın yanı sıra, doğanın huzur veren sesini de dinleyebilecekler. Aynı zamanda, birçok sosyal olanağa da evlerinin konforunda sahip olacaklar. Point Bornova, çeşitli spor aktiviteleri ile yeni konuklarına sağlıklı bir yaşamın anahtarını da vermeyi amaçlıyor.

Point Bornova, İzmir’in tüm doğal güzelliği ile modern yaşamın ustalıkla harmanlandığı bir konut projesidir. Siz de doğal yaşamı seviyor ancak modern yaşamdan da kopamıyorsanız, bu konut projesi sizin için idealdir.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Point Bornova Nerede?