• Proje Alanı 0 m2
  • Oda Tipleri 3+1, 2+1
  • Konut Adeti 74
  • Konut mt2 90 - 122 m2

Altındağ Prestij 1 Projesi Ayrıntıları

Estetik ve konfora sahip bir evin aynı zamanda hayatın içindeki merkezi bir konumda olması ne kadar mümkün? Altındağ Prestij 1 ile hayatın akışından, şehirden çok uzaklaşmadan konfor ve estetiğe sahip olmak mümkün.

İzmir’in gözdesi Bornova’da Altındağ bölgesinde 14 katlı 74 daire ve 5 dükkânlı bir proje Altındağ Prestij 1, pek çok alışveriş merkezi, okul ve hastaneye yakın, yepyeni gelişen ve gelişmeye hala açık bir bölge olan Altındağ’da 2000 metrekarelik bir alanda inşa ediliyor. En küçüğü 90 metrekare seçenekli daireler olarak planlanan Altındağ Prestij 1, iç mekan tasarımında kullanılan malzemeler, renkler ve diğer detaylar ile estetik zevklerinize en yüksek standartları sağlayarak hitap ediyor. Daireler içerisindeki ankastre ürünler, ev yaşamınızın konforunu arttırıyor. Ailenizin nüfusuna göre 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut ve Altındağ Prestij 1, farklı ihtiyaçlara göre 90 metrekareden 122 metrekareye kadar farklı alanlarda daire seçenekleri sunuyor.

Kampanyalı fiyatlarını açıklayan proje, kiraların 1200 tl’den başlaması beklenen bu proje için uygun görünmekte. Buna göre konut fiyatları 254,000-370,000 tl arasında değişecek. Yine lansman döneminde yapılacak bir kampanya sayesinde %25 peşin, kalanı tapu tesliminde ödeme yapma imkanınız da var.

Bünyesinde çocuk parkı, yürüyüş yapmak için ayrılan alanlar, kapalı/açık otopark seçenekleri ve güvenlik koruması bulunduran Altındağ Prestij 1, prestijli bir yaşam standardını sunabilmek için sizleri bekliyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Altındağ Prestij 1 Nerede?