• Proje Alanı 17583 m2
  • Oda Tipleri 1+1, 2+1, 3+1
  • Konut Adeti 336
  • Konut mt2 0 - 0 m2

Atabek Konutları Projesi Ayrıntıları

İstanbul’da son yıllarda hızını artıran kentsel dönüşüm çalışmaları ile hem şehrin yüzü değişiyor hem de çarpık kentleşmenin önüne geçilmiş oluyor. Gecekondulaşmanın da önüne geçilmesi amacıyla yürütülen çalışmalarda büyük inşaat şirketleri geniş çaplı konut projelerine imza atıyor. Bu projelerden bir tanesi olan Atabek Konutları, Can ithalat ve pazarlama şirketi tarafından inşa ediliyor.

Yaklaşık 46 milyonluk proje bedeliyle hayata geçirilen konut projesinde 336 adet daire ve 2 adet mağaza bulunacak. Haziran 2020’de tamamlanması beklenen projenin ayrıntıları belli olmaya başladı. Daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç ayrı şekilde hazırlanacak. Dairelere ankastre mutfak gibi lük seçeneklerle sahip olmak mümkün olacak.  Ağırlıklı olarak 2+1 dairelerin yer alacağı bloklarda kapalı otopark ve kameralı güvenlik sistemi bulunacak. Ayrıca site içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuklar için oyun alanları ve havuz, Türk Hamamı, fitness merkezi gibi birçok sosyal donatıya yer verilecek.

Konumu büyük Avantaj olan Atabek Konutları Silivri Teknik lisesi, Hasan Sabri Gümüş Anadolu lisesi gibi birçok okula yürüme mesafesinde, Diyanet vakfı camisine 470 metre mesafede ve birçok başka konut projesine birkaç dakika uzaklıkta yer alacak. 

Oturum ve yatırım açısından oldukça avantajlı bir proje olacağı aşikar olan Atabek Konutları için ödeme koşulları ve fiyatlar henüz belirlenmedi. Fakat daire satın alırken lansman fiyatlarından yararlanmanız sitemizin sizlere önerisi.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Atabek Konutları Nerede?