• Proje Alanı 8529 m2
  • Oda Tipleri 4+1, 3+1, 2+1, 1+1
  • Konut Adeti 218
  • Konut mt2 51 - 212 m2

Statü Park Projesi Ayrıntıları

Mostar Yapı, Konut İnşaat ve Evra Group tarafından inşası tamamlanan Statü Park, Pendik’te bulunuyor. Süreyyapaşa caddesi üzerinde yer alan Statü Park, 9 bin metre kareye yakın bir arsa alanına sahip. Projedeki dairelerin sayısı ise 218 adet. Dairelerin tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde. İki yüksek katlı kuleden oluşan proje, Bağdat Caddesi’ne 12 dakikalık bir mesafeye konumlanmış durumda.

Özgün bir mimari çizgiye sahip olan Statü Park projesinde 8 kattan sonra muhteşem bir deniz manzarası da bulunuyor. Projedeki sosyal imkanlar ise oldukça çeşitli. Projede kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, sauna, Türk hamamı, fitness salonu gibi hem sağlık hem de spor alanında hizmetler yer alıyor. Bunların yanında yürüyüş parkuru, kafe gibi sosyal alanlar da Statü Park projesinde mevcut.

İki blokta da su deposu, hidrofor, jeneratör, asansör, yangın merdiveni, paratoner, lobi, resepsiyon gibi imkanlar bulunuyor. Statü Park projesindeki daireler, hemen teslim durumunda olmalarıyla dikkati çekiyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Statü Park Nerede?