• Proje Alanı 0 m2
  • Oda Tipleri 5+1, 3+1, 2+1
  • Konut Adeti 96
  • Konut mt2 125 - 265 m2

Portre Metro Projesi Ayrıntıları

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Pendik, hızla gelişmekte olan bir bölge olması nedeni ile buradaki konutlar hızla değer kazanmaktadır ve burada devam eden birçok inşaat projesi mevcuttur.

Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve CK Yapı’nın ortak projesi olan Portre Metroprojesi de, Pendik’te hızla yükselmeye devam ediyor. Portre Metro projesi 12 katlı 2 bloktan oluşmakta ve bu 2 blokta toplam 96 adet konut yer almakta. Projede konut seçenekleri 2+1, 3+1 ve 5+1 dairelerden oluşmakta ve daire büyüklükleri 125 metrekare ve 265 metrekare arasında değişmekte. Butik konseptinin benimsendiği projede ağırlıklı olarak 3+1 daireler bulunmakta. Dairelerin konumlanış şekilleri ise şu şekilde: Blokların giriş ve zemin katlarında 2+1 daireler, en üst katlarında ise 5+1 dubleks daireler yer alıyor.

Portre Metroprojesi, 7 gün 24 saat güvenlik ve açık-kapalı otopark olanaklarına sahipken, sosyal donatıları arasında ise kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, sosyal tesis, spor salonu, yeşil alanlar ve yürüyüş alanı yer alıyor.

Portre Metroprojesi Tavşantepe metro durağının yanı başında yer alıyor. Sahil yoluna 750 metre, Pendik Marina İDO'ya 900 metre, Tuzla Marina'ya 4 kilometre, TEM Otoyolu’na 5 kilometre ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 10 kilometre mesafede yer alan proje konumuyla dikkat çekiyor.

2018 yılının son aylarında anahtar teslimi planlanan Portre Metroprojesinde fiyatlar 2+1 daireler için 410 bin TL’den, 3+1 daireler için 550 bin TL’den ve 5+1 daireler ise 1 milyon 50 bin TL’den başlarken, konutlar banka kredisine uygun durumda. Banka kredisine uygun olmasının yanı sıra ödeme seçeneklerinin bir diğer özelliği ise kişiye özel değişebilen seçeneklerinin de olması. Bölgedeki en uygun fiyata sahip projelerden biri olan Portre Metro’nun yatırımcısına yüksek oranda kar getirmesi ve kiralarının 2 bin TL’den başlaması bekleniyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Portre Metro Nerede?