• Proje Alanı 3000 m2
  • Oda Tipleri 5+1, 3+1
  • Konut Adeti 80
  • Konut mt2 127 - 213 m2

Huzur Park Pendik Projesi Ayrıntıları

İstanbul Anadolu Yakası’nın Pendik İlçesi, yerleşim yerlerinin Anadolu Yakası’na kayması, Sabiha Gökçen Havalimanı, yeni alışveriş merkezleri ve çok kalabalık olmaması sebebiyle son zamanlarda inşaat projelerinin gözdesi haline gelmiş durumda.

Akbulut İnşaat ve Seydioğlu Grup AŞ imzası taşıyan Huzur Park Pendik Projesi, 3 bin metrekarelik arsa üzerine kurulmuş olup iki blokta toplam 80 adet daireden oluşuyor.  Projedeki daireler 3+1 tipinde 127 metrekareden başlıyor ve 5+1 tipinde 213 metrekareye kadar çıkabiliyor. Proje aynı zamanda oldukça doğa dostu bir proje, 3 bin metrekarelik arsanın 2 bin metrekareden fazlası yeşil alanlara ayrılmış durumda.

Huzur Park Pendik, Tem ile E-5 yolları arasında butik konseptli bir proje olarak yükseliyor.  Ekim 2018’de tamamıyla bitecek olan Huzur Park Pendik’te evlerin tamamlandığı andan itibaren yüzde 20 ile 25 arasında prim yapması bekleniyor. Banka kredisine uygun imkanlar sunan projede 3+1 daireler 349 bin ile 535 bin TL arasında fiyatlandırılırken, 5+1 daireler ise 695 bin TL’den başlıyor ve bu dubleks dairelerin fiyatı 750 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Metroya, E-5’e, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2 ila 4 kilometre mesafelerde bulunan projeden bir ev sahibi olmak hem yatırım hem de güzel bir aile hayatı yaşamak amacıyla uygun bir tercih sebebi olarak görünüyor. Huzur Park Pendik’ten yüzde 25 peşinat ödenerek 15 ay vade farksız taksitlendirme ile ev sahibi olmak mümkün.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Huzur Park Pendik Nerede?