• Proje Alanı 15000 m2
  • Oda Tipleri Seçilmemiş
  • Konut Adeti 219
  • Konut mt2 110 - 860 m2

Ofisim İstanbul Projesi Ayrıntıları

İş alanlarımızda geçirdiğimiz saatler günümüzün en yoğun zamanlarıdır. Bu yoğun zamanlarınızı daha verimli bir hale getirmek için artık, Ofisim İstanbul projesi var. Hem sizin hem de çalışanlarınızın iş yerinde geçirdiği zamanı daha değerli kılıp iş veriminizi yükseltmeniz için en yerinde yatırım olacaktır. Bu güzel proje Kadıköy-Kartal metro hattına iki dakika mesafede, E-5 bağlantı yoluna beş yüz metre mesafede konumlanmış olarak sizlerin ve çalışanlarınızın ulaşım kolaylığını maksimuma çıkaracaktır.

Altmış bin metre kare kapalı alana sahip olan bu devasa proje iş verimliliğini arttırmak için gerekli canlılığa, rahatlığa ve kolaylığa sahiptir. Sık seyahat edenler için Sabiha Gökçen Havaalanı’na üç dakika mesafede olan Ofisim İstanbul projesi acil ihtiyaçlarınız için Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne üç Kartal Adliyesi’ne üç dakika mesafededir.

Üç blok halinde konumlanmış bu güzel proje iki yüz on dokuz adet ofis, on altı adet mağazadan oluşmaktadır. Bir iş yerinden beklenilecek tüm rahatlıklara sahip olan bu güzel tasarım işinizi sektörde daha iyi bir yere taşımak için en doğru yer olacaktır. Son derece güven ile inşa edilen bu güzel yapılar sizler için bir ev sıcaklığında olacaktır ve işte geçirdiğiniz saatlerin daha verimli, daha keyifli geçmesini sağlayacaktır. Ofisim İstanbul projesinde yer almak sizler için muhteşem bir deneyim olacak ve gerek sizin gerek çalışanlarınızın verimini arttıracaktır.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Ofisim İstanbul Nerede?