• Proje Alanı 11669 m2
  • Oda Tipleri 1+1, 2+1, 4+1, 3+1
  • Konut Adeti 253
  • Konut mt2 0 - 0 m2

Mesa Bağdat Caddesi Projesi Ayrıntıları

İstanbul Anadolu Yakası’nın en çok yatırımcı çeken ilçelerinden biri olan Maltepe birçok kentsel dönüşüm projesine ev sahipliği yapıyor. Başarılı ortaklıkların elinden çıkan güzel projelerle modern bir şehir görüntüsüne kavuşan Maltepe’de MESA ve Caba-Aslan ortaklığı ile Mesa Bağdat Caddesi projesi inşaata hazırlanıyor.

ÇED süreci başlayan projenin henüz bütün detayları belli olmasa da genel özellikleri şu şekilde. Mesa’nın 88 milyon liraya aldığı 1 bin metrekarelik eski Carrefour arsası üzerinde 5 adet blok olarak inşa edilecek. 253 daire ve bir adet ticari birimin yer aldığı projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilecek. Metrekare büyüklükleri ise henüz belli değil.  Proje tamamlandığında 82bin metrekarelik bir inşaat alanı ortaya çıkacak ve proje için yatırım 120 milyon liraya yakın.

Binaların güvenliği 24 saat güvenlik kameraları ve ekiplerince sağlanacak. Ayrıca site sakinlerinin kullanımı için geniş araç kapasiteli bir otopark inşa edilecek. Sosyal donatılar açısından da zengin tutulan projede akla gelebilecek her imkan mevcut. Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, kafe ve restoran, basketbol sahası, yeşil alanlar ve yürüyüş parkurları ayağınızın altında olacak.

Bütün bu avantajlarına ek olarak oldukça merkezi bir konumda yükselecek olan Mesa Bağdat Caddesi projesi Bağdat Caddesi, Büyük Yalı Caddesi, Maltepe Belediyesine kolaylıkla ulaşılabilecek bir noktada yer alıyor. Projenin ödeme koşullarıyla ilgili detaylar önümüzdeki günlerde belli olacak.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Mesa Bağdat Caddesi Nerede?