• Proje Alanı 9650 m2
  • Oda Tipleri 3+1, 2+1, 1+1
  • Konut Adeti 190
  • Konut mt2 64 - 374 m2

Bumerang Kartal Projesi Ayrıntıları

Hem konut, hem de home office tarzında kullanılan yapıların varlığı, özellikle de metropollerde ve bu metropollerin merkez kabul edilen yerlerinde oldukça önemli bir ihtiyaç. Pek çok insan, ya işine giderken trafikte fazla zaman harcamak istemiyor ya da bilgisayar başından yapılabilecek çalışmalarını doğrudan evlerinden veya home office üzerinden yapmayı tercih ediyor.

Bumerang Kartal, tam olarak bu noktada, iyi bir lokasyon ve avantajlı daireler ile gündeme gelmekte. Anadolu Adalet Sarayı’nın karşısına konumlanan, metro durağına oldukça yakın ve E-5’in üzerinde inşa edilen bu yapı, adını bumerang şeklinde tasarlanmasından almakta. Dairelerin güçlü tasarımının haricinde bir önemli özelliği de 6. kattan itibaren deniz manzarasına sahip olmaları.

Yenilikçi ve çağdaş bir anlayışı benimseyen Bumerang Kartal, çevre korunumuna da önem veriyor. Su tasarrufu konusunda yeni yöntemlerin denendiği bina, LEED isimli sertifikaya da uygunluk göstermekte. Yağmur suyunun arıtma sistemleriyle buluşması sonrası, bu suyun bahçe işlerinde kullanılacağı belirtiliyor. Güneş panelleriise ortak alanların aydınlatmasına ve bahçeye sağlanacak ışığa destek olacak. Böylece hem yenilenebilir enerjiye dair çalışmalar sürecek, hem de daire sahipleri daha az aidat ödeyecekler.

1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilen konutlar 64-374 metrekare arasında değişmekte. Kapalı otoparktan saunaya, fitnesstan Türk hamamına kadar türlü özellikleri de içinde barındıran projenin fiyatları 1+1’de 396,000 tl’den başlıyor, özelliklerine göre 3+1’de 1,860,000 tl’ye kadar çıkıyor. %1 KDV avantajı bulunan Bumerang Kartal, aynı zamanda 36 aya kadar vadeli satışada açık.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Bumerang Kartal Nerede?