• Proje Alanı 0 m2
  • Oda Tipleri 3+1
  • Konut Adeti 27
  • Konut mt2 140 - 140 m2

Koru Residence Projesi Ayrıntıları

İstanbul’un Kadıköy ilçesi, şehrin en canlı ilçelerinin başında geliyor. Hem iş dünyasına hem de sosyal yaşama adeta başkentlik yapan Kadıköy, alış veriş meraklıları için de en çok tercih edilen bölgelerin başında geliyor. Bunun yanı sıra turistik imkanları ve tarihi eserleriyle de İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Kadıköy, kalabalık bir nüfusa da sahip. Bu nedenlerle konut ihtiyacının sürekli var olduğu ilçede, yeni bir rezidans projesiyle lüks konut ihtiyacına cevap verilmeye çalışılıyor. Koru Residence projesi de söz konusu lüks konut ihtiyacını karşılamak üzere, Halil Avcı Şirketler Grubu tarafından, Nurettin Ali Berkol sokakta hayata geçirilen bir proje olarak göze çarpıyor.

İçerisinde 27 adet rezidans barındıran Koru Residence projesindeki konutların tamamı 3+1 tipinde dizayn edilmiş. Dairelerin büyüklükleri ise 140 metre kare. Projedeki konforun seviyesinin 5 yıldızlı bir otelin konfor seviyesiyle aynı olması için çalışılmış. Projedeki dairelerin satış fiyatları 1 milyon 590 bin TL’den başlıyor. Proje öyle lüks ve yaşanılası ki, içerisinde sinema, fitness salonu ve lüks bir lobi gibi imkanlar barındırıyor.

Şaşkınbakkal semtinde inşa edilen Koru Residence projesindeki daireler hemen teslim durumunda. Bunun dışında projenin Bağdat Caddesine yalnızca 350 metre uzaklıkta bulunduğunu söylemek gerek. Koru Residence projesi, eğlencenin ve alış verişin merkezi konumundaki Bağdat caddesine yakınlığıyla, daha çok tercih edilen bir proje olmaya aday.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Koru Residence Nerede?