• Proje Alanı 7000 m2
  • Oda Tipleri 3+1, 2+1, 1+1
  • Konut Adeti 397
  • Konut mt2 68 - 150 m2

Yıldız Park Modern Projesi Ayrıntıları

İstanbul kentsel dönüşüm projesi parçalarından biri olan Gaziosmanpaşa yatırımcılar tarafından keşfedildikten sonra, birçok konut projesi, iş merkezi, alışveriş ve yaşam merkezleri bölgedeki dönüşü sonucunda hizmete açıldı. Bu projelerden biri de Vialand’a komşu Yıldız Park Modern. "Yıldızlara erişebileceksiniz" sloganıyla hayata geçirilen projede zengin bir sosyal yaşam vaat ediliyor.

7 dönümlük arsa alanında iki blokta yaklaşık 400 daireden oluşan yapıda size ve ailenize uygun daireyi seçmeniz için 1+1, 2+1, ve 3+1 daire seçenekler sunuluyor. Ev boyutları 70 ile 150 metrekare arasında değişiyor. Yıldız Park Modern içerisindeki dairelerde her türlü lükse yer verilmiş. Ankastre beyaz eşya, intercom sistem, duşa kabin, split klima ve ebeveyn banyosu gibi seçeneklerle sunulan daireler merkezi ısıtma sistemi ile ısınıyor. Yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kafeler, yürüyüş parkuru ayrıntıları da unutulmayan projede ayağınızın hemen altında market ve kuru temizleme de bulunuyor.

Peşin fiyatına yüzde beş indirimin olduğu dairelerde banka kredisi kullanımı imkanı var. Projede daireler için fiyatlar yaklaşık olarak 350 ve 700 bin lira arasında. Projenin yüksek prim getirmesi bekleniyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Yıldız Park Modern Nerede?