• Proje Alanı 73690 m2
  • Oda Tipleri 4+1, 3+1, 2+1, 1+1, 1+0
  • Konut Adeti 1608
  • Konut mt2 0 - 0 m2

Özyurtlar Bahaş Esenyurt Projesi Ayrıntıları

İnşaat firmalarının ortak yaptıkları çalışmalarda, genel olarak bu firmaların güçlü olduğu bilinen yanların daha da birleştiğini ve kalitenin arttığını görebiliyoruz. Özyurtlar Bahaş Esenyurt da bu iki şirketin ortaklaşa bir şekilde kurguladığı ve 4500 kişilik bir proje.

1600 adet konutun, 125 adet dükkanın bulunacağı Özyurtlar Bahaş Esenyurt projesi içinde aynı zamanda 1750 kapalı, 750 açık otopark alanı yer almakta. Bunun anlamı hem ev sahiplerinin, hem de misafirlerinin ve dükkanlarda alışveriş yapacak kişilerin rahatça araba parkı yapabileceği, oldukça geniş bir alan demek.

Yüzme havuzlu site Esenyurt içerisinde hem uygun bir proje ile, hem de içinize sinecek bir şekilde kolay bulunmamakta. Özyurtlar Bahaş Esenyurt bu açığı da kapatmayı kendisine görev edinmiş durumda. 3 yüzme havuzu ile geniş bir sosyal alan sağlayacak olan site, çoğunlukla 1+0 ve 1+1 dairelere odaklanmış durumda. Ancak daha geniş bir alan isteyenler için 4+1 daire imkanları da sunuluyor.

Lansman öncesi bazı ödeme ve indirim fırsatları sunan Özyurtlar Bahaş Esenyurt’un inşaatı önümüzdeki günlerde başlayacak.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Özyurtlar Bahaş Esenyurt Nerede?