• Proje Alanı 67000 m2
  • Oda Tipleri 4, 3, 5+1, 1+0, 1+1, 2+1
  • Konut Adeti 1683
  • Konut mt2 41 - 228 m2

Meydan Ardıçlı Projesi Ayrıntıları

Esenyurt, İstanbul’da ardı ardına yatırımlar alan ve gelişen bir nokta. Bölgenin göze batan gelişme alanlarından biri olan Esenyurt, kentsel dönüşüm sayesinde ayağa kalkıyor ve şehrin parlayan yüzlerinden biri olma adaylığını sürsürüyor. Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding de güçlerini birleştirerek, Esenyurt’ta çok büyük bir projeyi hayata geçiriyor. Meydan Ardıçlı ismine sahip olan bu proje, Esenyurttaki en büyük ve en kapsamlı projelerin başında geliyor. Meydan Ardıçlı projesi, Esenyurt’ta, Çınar mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yer alıyor.

Altmış yedi bin metre karelik dev bir arsa üzerinde bina edilen Meydan Ardıçlı projesi tam 1683 adet konutu içinde barındırıyor. Konut seçeneklerinde ise birbirinden farklı bol seçeneği bulunan projede, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve 5+1 olmak üzere tam altı çeşit daire tipi, sakinlerini bekliyor. Eylül 2019 tarihine yetiştirilmesi için çalışılan Meydan Ardıçlı projesindeki daireler 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

27 adet bloktan meydana gelen bu büyük proje, 121 adet de ticari ünite barındırıyor. Proje bu özelliğiyle bölgede hem konut hem de ekonomi alanında ihtiyaca cevap olmak için tasarlandı. Lansmana özel indirim imkanlarına hali hazırda sahip olan Meydan Ardıçlı projesi, peşin alınlarda yüzde ona varan indirimleri de müşterilerine sunuyor.

Projede, açık yüzme havuzundan tutun restoran ve kafelere kadar bir dizi sosyal imkan da bulunuyor. Dairelerde ise merkezi ısıtma sistemi mevcut.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Meydan Ardıçlı Nerede?