• Proje Alanı 3600 m2
  • Oda Tipleri 3+1, 2+1
  • Konut Adeti 56
  • Konut mt2 119 - 176 m2

Demir Park Esenyurt Projesi Ayrıntıları

Esenyurt, oldukça yoğun bir şekilde işleyen bölgeleri ve çeşitli ihtiyaçları karşılama özelliği ile İstanbul’un gözde ilçelerinden birisi konumunda. Home office’ler, dükkanlar ve daire tipindeki rezidans siteleri de bu büyük ilçenin içerisinde bulunan alanlar arasında.

Tüm bu alanlardan bahsetmişken, çeşitli stratejik yerlere yakın olan projelerden bahsetmezsek olmaz, Demir Park Esenyurt, bunlardan birisi. Metrobüse, E-5’e, TEM’e ve Atatürk Havalimanı’na 10’ar dakika bile sürmeyen bu proje, yatırım değeri yüksek alanlar arasında.

Demir Grup ve Gül İnşaat ortaklığıyla İstanbul-Esenyurt, Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yeni bir projeye imza atılıyor. 3600 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Demir Park Esenyurt projesi, tek blokta 56 adet konut, 20 adet home-ofis ve 24 adet ticari üniteyi barındırıyor. 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan konutların büyüklükleri 119 metrekare ve 176 metrekare arasında değişiyor. Tüm konutlarda ebeveyn banyosu ve balkon bulunuyor.

Demir Park Esenyurt projesinin birçok sosyal aktivite alanı da mevcut. Fitness salonu, spor salonu, çocuk oyun alanı, cafe, restaurant, sauna, Türk hamamı ve mağazalar proje sakinlerinın kullanımına sunuluyor.

Demir Park Esenyurt projesi ayrıca açık otopark, kapalı otopark, site içi güvenlik görevlisi ve 24 saat kayıt altında bulunan kameralı güvenlik sistemlerine de sahip.

Demir Park Esenyurt içerisindeki konut fiyatları ise en küçük olanından itibaren 350,000 tl’den başlayıp, yerine ve büyüklüğüne göre 550,000’e kadar çıkabilmekte. Proje, aynı zamanda banka kredisi çekilerek ödenebilecek onayı almış durumda.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Demir Park Esenyurt Nerede?