• Proje Alanı 92293 m2
  • Oda Tipleri 4+1, 3+1, 2+1
  • Konut Adeti 688
  • Konut mt2 96 - 214 m2

Bizim Evler Güzelce Projesi Ayrıntıları

Büyükçekmece’nin Güzelce Mahallesi içinde yeni ve çarpıcı bir konut projesi yükseliyor. Aydınlar Caddesi üzerinde yer alan Bizim Evler Güzelce projesi, 17 adet bloğuyla bölgedeki önemli konut projelerinden biri olarak göze çarpıyor. Projede, 688 adet daire bulunması da, Bizim Evler Güzelce projesinin, bölgenin en önemli ve büyük projelerinden biri olması durumunu doğruluyor. 8 ve 10 kat arasında bulunan blokların girişleri ise olduğu gibi dükkanlara ayrılmış durumda. Bu sayede projede 111 adet dükkanın yer alması sağlandı. Proje, Büyükçekmece’de Güzel Bahçe kır düğün salonunun karşısında konumlanıyor.

Bizim Evler Güzelce’deki dairelerin kullanım alanları ise şöyle: 2+1 tipi dairelerin kullanım alanları 96 ve 132 metre kare, 3+1 tipi dairelerin kullanım alanları 163 ve 179 metre kare, 4+1 tipi dairelerin kullanım alanları 203 ve 214 metre kareden oluşuyor. Böylece hem optimum büyüklüğe sahip, hem de ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçebileceğiniz daireleri satın almaya bir adım daha yaklaştınız diyebiliriz.

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen bu projeden daire satın almak isteyenler için ödeme koşullarında bir takım kolaylıklar ve imkanlar sağlanmış. Eğer alacağınız dairenin yüzde yirmisini peşin öderseniz, kalan yüzde seksenini banka kredisiyle ödemeniz mümkün. Aynı şekilde yüzde yirmi düzeyinde bir peşinatın ardından otuz ay boyunca sürecek bir sıralı senet sayesinde de ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Bir diğer ödeme seçeneği ise, yine yüzde yirmilik kısmın peşinat olarak verilmesi, 12. ve 24. aylarda yüzde onluk iki ara ödeme yapılması ve kalan yüzde altmışlık kısmın senetlerle ödenmesi. Bizim Evler Güzelce’deki son ödeme seçeneği ise, verilen yüzde yirmilik peşinatın ardından kalan yüzde otuzluk kısmın otuz ay senetle ödenmesi ve kalan yüzde ellilik kısmın da teslimatta peşin olarak ödenmesi.

Alıcılarına birden fazla ödeme seçeneği sunarak talebi artıran ve her isteyeni ev sahibi yapmayı hedefleyen ve deniz manzarasına sahip olan Bizim Evler Güzelce projesinde, yaşamın sosyal kısmı unutulmamış. Büyükçekmece’de yaşanabilecek en sosyal yaşam alanı kurulmuş. Projede birbirinden çeşitli sosyal aktivite imkanları bulunuyor. Her mevsim yüzme aktivitesinin yaşanabilmesi için bir adet kapalı yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu ve oyun alanları, sağlıklı bir yaşam için sauna, Türk hamamı ve fitness salonu, çalışan anneler için çocuklarının güvende kalabilmesi adına bir adet kreş, boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir kafe gibi imkanlar sizleri bekliyor. Projenin teslim tarihi Ekim 2020 ve satışlar tüm hızıyla devam etmekte. Bu eşsiz konut projesinde siz de söz sahibi olmak ve bitiminin ardından keyfini sürmek için bu ödeme kolaylığı fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye etmekteyiz.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler
  • Yapan Firma: İhlas Yapı
  • Telefon: 444 18 27
  • Website: http://www.bizimevler.com.tr/landing_page/guzelce/
  • Email: bilgi@bizimevler.com.tr
  • Proje Tipi: Dükkan, Konut
  • Teslim Tarihi: Ekim 2020

Bizim Evler Güzelce Nerede?