• Proje Alanı 5000 m2
  • Oda Tipleri 2+1, 1+1
  • Konut Adeti 100
  • Konut mt2 65 - 95 m2

Luxera Yenibosna Projesi Ayrıntıları

Yakın zamanda başlayacak inşaat projeleri içinde dikkat çekenlerden birisi de Yenibosna’da Luxera tarafından yapılacak kompleks proje oldu. Ataköy Halkalı metrosu güzergahındaki duraklara, E-5’e ve Atatürk Havaalanı’na oldukça yakın olan Luxera Yenibosna projesi, 2018 sonunda teslimatı yapılmak üzere planlandı ve çalışmalarına başlandı bile.

10 katlı ve tek bir blok olarak kurgulanan Luxera Yenibosna’da 100 adet daire bulunuyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin büyüklükleri ise 65 ve 95 metrekare olmak üzere değişmekte.

Açık otopark ve kameralı güvenlik imkanlarının yanı sıra opsiyonel olarak kapalı otopark imkanından da yararlanabilidiğiniz proje, bütün kalite kontrollerinden tam puan almış ve uygunluk onayının ardından hayata geçmiş bir çalışma.

Ödemenin nasıl yapılacağı, peşinat ödemesinde indirim sağlanıp sağlanmayacağı, taksitli ödemelerin ne şekilde yapılabileceği henüz belli olmayan projenin daire fiyatları ise şimdiden açıklandı. Buna göre, 1+1’leri 390,000 tl’den başladığı Luxera Yenibosna projesi, 2+1 daire satın almanız ve kapalı otopark kullanma tercihi yapmanız durumunda 570,000’e kadar çıkabiliyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Luxera Yenibosna Nerede?