• Proje Alanı 74074 m2
  • Oda Tipleri 1+1, 2+1, 3+1
  • Konut Adeti 1036
  • Konut mt2 0 - 0 m2

Evkur Bahçelievler Projesi Ayrıntıları

Evinizi baştan aşağı sizin içi uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla hazırlayan Evkur; Bu sefer de sizin için yeni konut projelerine imza atıyor. İstanbul Avrupa Yakası’nın emlak piyasasında parlayan yıldızı olan Bahçelievler’de inşa edilecek proje Haziran 2019’da teslime hazırlanıyor. Yenibosna Merkez Mahallesi’nde Evkur’a ait 75 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilecek.

Karma bir proje olan Evkur Bahçelievler’de daire, ofis ve ticari birimlere yer verilecek. 8 blokta inşa edilecek projede 1036 konut bulunacak. Konut bloklarının yanı sıra 2 adet ofis bloğu ve 1 otel bloğuna yer verilecek. Evkur Alış veriş Merkezleri A.Ş.’nin gayrimenkuldeki ilk projesi olacak olan bu konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler hazırlanacak. Sosyal donatılar açısından da doyurucu tutulan karma projede yüzme havuzları, oyun sahaları, kafe ve restoran, sauna, hamam, yeşil alanlar ve parklar bulunacak. Evkur Bahçelievler alçıları için güvenliği de ön planda tutuyor; sitede 24 saat kameralı güvenlik sistemleri ve güvenlik ekipleri hizmet veriyor. Ayrıca geniş çaplı bir kapalı otopark yapıya eklenecek.

Birçok özel hastaneye ek olarak Tıp fakültesi hastanesi ve Bahçeli Devlet hastanesine oldukça yakın, çocuklu aileler için birçok ilk, ortaokul ve lisenin yanı başında, Bahçelievler’in en büyük avmlerine birkaç dakikada ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Ayrıca E-5, Atatürk Havalimanı ve metroya ulaşımı oldukça rahat sağlanıyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Evkur Bahçelievler Nerede?