Ispartakule Toplu Konut Projesi

  • Proje Alanı 41168 m2
  • Oda Tipleri 4+1, 3+1, 2+1
  • Konut Adeti 724
  • Konut mt2 0 - 0 m2

Ispartakule Toplu Konut Projesi Projesi Ayrıntıları

Avcılar’da ihaleye çıkan ve en yüksek teklifi veren firmalar (veya firma ortaklıkları) tarafından satın alınarak kentsel dönüşüme tabi tutulan yerlerden birisi de Ispartakule. Ispartakule Toplu Konut Projesi, açılan ihale sonrasında 3 ortaklı bir konsensüs tarafından inşaat yapılmak ve hem arsa, hem de inşaat satışlarından gelir payı verilmek şartıyla Emlak Konut GYO’dan satın alındı.

1 Şubat’tan başlayarak 31 Mart’a kadar devam edecek olan bir kampanya başlatan Emlak Konut GYO, bu çerçevede başlattığı seferberliğin sloganını ise Güçlü Türkiye için birlik vakti” olarak belirledi. Bu kampanyaya göre, 20 yıl içerisinde %5 peşinat öderek, kalan ödeme için de %0,79’luk faizle kredi kullanarak ev sahibi olabiliyorsunuz. 10 yılda ödeme yapmak isterseniz faiz %0,49’a, 5 yılda ise sıfıra iniyor.

Ebruli Ispartakule olarak da adlandırılan proje iki ayrı parselde inşa edilecek 10 bloktan oluşmakta. Blokların katları ise 5-27 arasında  değişiyor. 724 konutun ve 55 ticari ünitenin yer alacağı Ispartakule Toplu Konut Projesi’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.

Merkezi ısıtma kullanılarak ısıtılacak ve ısı pay ölçer sayesinde herkesin kullandığı kadarını ödeyeceği bir sistem benimsenen projede, binaların içinde hidrofor, asansör, su deposu ve jeneratör de bulunmakta. Sosyal tesis olarak ise sitenin içerisinde fitness merkezi, çocuk parkları ve sauna bulunuyor. Kapalı otopark sayesinde ise araç park sorunu ortadan kalkmakta.

Proje içerisindeki dairelerin büyüklükleri ve fiyatları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Ispartakule Toplu Konut Projesi Nerede?