• Proje Alanı 12000 m2
  • Oda Tipleri Seçilmemiş
  • Konut Adeti 0
  • Konut mt2 0 - 0 m2

Modda Senkron Projesi Ayrıntıları

Farklı illerde inşa ettiği projelerle adından söz ettiren şirketler, bu çalışmalarını çoğunlukla büyük şehirler içerisinde sürdürmekte. Böylece daha kurumsalbir görüntüye sahip olan bu yapılar, yatırım değeri açısından da bir bütün halinde olduğu için daha değerli kabul ediliyor ve ilerisinde firmaların yapacağı hamleler, doğrudan eski yatırımlarını da olumlu yönde etkiliyor. Daha öncesinde İzmir’de yaptığı projelerle beğeni toplayan Ontan İnşaat da bu firmalardan birisi.

Daha önce Modda ismiyle İzmir’in belli bölgelerinde bazı projeler üretmiş olan firma, Dekon İnşaat’la yeni bir işbirliğine başlamış ve Modda Senkron projesiyle İstanbul’a da el atmış durumda. Ataşehir içerisinde yeni bir proje olan Modda Senkron, İstanbul Finans Merkezi’nin dibinde inşa edilecek.

Ön taleplerin şimdiden toplanmaya başladığı Modda Senkron, 12 dönümlük bir arsa üzerine kurulacak. İnşaat alanının toplamda ne kadar olacağı belli değilse de, sadece rezidansların bulunmayacağı, içerisinde yaşam alanı olarak farklı bölümlere de yer verileceği kesin görünmekte.

Proje oldukça yeni ve konut sayısına, tiplerine ve fiyatlarına dair yeni bir bilgi edinilebilmiş değil. Ancak teslim tarihinin Mart 2019’da olacağı öngörülüyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Modda Senkron Nerede?