İstanbul Tünellerle Birleşecek

İstanbul Tünellerle Birleşecek

İstanbulun trafik sorununa Kadir Topbaş’tan güzel bir haber geldi. Toplamda 140km’yi bulacak olan bu tüneller Büyükçekmece’yi Sarıyer’e, Anadolu Yakası’nda ise Harem’den Küçüksuya, Yenihisar’dan Bostancı’ya uzanacak olan tüneller ve beraberinde gelecek olan karayolları, köprüler ile beraber İstanbul’u dünyanın sayılı karayolu ve ulaşımda lider bir şehre dönüştürmeyi planladıklarını vurguladı.

Ayrıca Topbaş bu projelerle beraber İstanbul’da yaşanan trafik problemine de faydasının olacağını, yeni oluşturulacak olan akslarla beraber trafiğin daha da rahatlayacağını belirtti.

Başlayacak olan tünellerin bilgisini de aşağıda görebilirsiniz ;

Levazım - Armutlu, Armutlu-Cendere Yolu, Cendere Yolu-Ayazağa, Ayazağa-Çayırbaşı, Sarıyer-Kilyos,Kağıthane-Gaziosmanpaşa-Eyüp-İst. Cd., Gop- Eyüp (İst. Cd.) B.Paşa- Esenler -Hal Kav., Bayrampaşa - Esenler, Gürgören Esenler Cincin, Bağcılar - Olimpiyat yolu K. Çekmece, Bahçelievler (Olimpiyat yolu)K.Çekmece, Küçükçekmece  Göle geçiş Köprüsülar, Avcılar -Esenyurt-  Haramidere, Esenyurt- Tüyap- Büyükçekmece, Silahtarağa Cd.-Gop Cd, Eyüp, Unkapanı Kasımpaşa Sualtı Tüneli, Halkalı-Temapark.

Benzer Haberler
DASK'lı konut sayısı şaşırttı!

       Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr.  N. Şerif Çakırsoy, sigorta sektörü ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.       Çakırsoy Marmara Üniversitesi’nde verdiği konfer..

Yeni Konut Fiyatlarında Nisan’da %0,46 Artış Var

REIDIN Emlak Endeksine verilerine göre yapılan yeni konutların satış fiyatlarında Nisan ayı içerisinde %0,46 oranında artış yaşandı. Nisan ayında önceki aylara göre yapılan satış oranlarında %46 oranında bir artış yaşandığı belirtildi. Geçen yıl aynı ayda yapılan satış f..